Дочка Сніжани Єгорової Стася Ровінська живе у пустому приміщенні в США: дітям навіть нема де спати та їсти

Для дочки Сніжани Єгорової Стасі Ровінської війна розпочалася трохи раніше, ніж для всіх українців. Її матір покинула Україну, перебралася до Туреччини і звідти почала підтримувати володимира путіна публічно.

Сніжана Єгорова заявила, що її дочка Ровінська — зрадниця
Дочка Сніжани Єгорової Стася Ровінська живе у пустому приміщенні у Нью-Йорку

Телеведуча була розбита поведінкою мами і всіляко намагалася виправдати себе в очах аудиторії. В тому числі вона зазначила, що ні в якому разі не підтримує позиції Сніжани, зізналася, що постійно сперечається з нею через політичні погляди, а після початку війни родина розірвала стосунки.

Дочка Сніжани Єгорової Стася Ровінська живе у пустому приміщенні у Нью-Йорку

Певний час від Стасі не було чутно новин, адже вона ховалася з сім’єю у бомбосховищі, але потім стало відомо, що вона забрала дітей та чоловіка, який законно може виїхати закордон, так як він є багатодітним батьком, і перебралася до Сполучених Штатів Америки. Там їм надали прихисток друзі. Але вічно знаходитися в гостях не можна, тому сім’я знайшла квартиру для оренди.

Варто відмітити, що Стася залишила в Києві квартиру, декілька автомобілів і більшу частину майна, адже усе з собою за океан не забереш. Можна сказати, що у Сполучені Штати Америки вони прибули не в статусі зірок, а в статусі справжніх біженців, у яких немає зайвих коштів.

Нещодавно Стася показала, як вони з дітлахами облаштувалися. Виявляється, у квартирі навіть немає ліжок. Батьки придбали надувні матраси, щоб можна було спати, а їли дітлахи з валіз.

Дочка Сніжани Єгорової Стася Ровінська живе у пустому приміщенні у Нью-Йорку. Скріншоти особистої сторінки зірки

Тобто у приміщенні дійсно немає взагалі ніяких меблів. Однак немає сумнівів, що телеведуча та її чоловік владнають цю проблему дуже скоро і їхнім дітям буде комфортніше. Зважаючи на ситуацію, головне, що родина знаходиться у безпеці.

Схожі новини