Влад Яма таємно втік з України до Сполучених Штатів, осів та знайшов собі роботу: не Україною єдиною

Знаменитий український хореограф Влад Яма видав своє місцеположення. Зірка намагається заробити з-за кордону. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Як і більшість українських зірок, які не бажають розкривати своє місцеположення, так як не знаходяться в Україні, Влад Яма тривалий час не показував свіжих кадрів.

Куди зник Влад Яма
Влад Яма таємно втік з України до Сполучених Штатів, осів та знайшов собі роботу

Так, здебільшого контент хореографа містив або інформацію про війну, або архівні знімки. Про події в особистому житті або плани на майбутнє Яма не розповідає, що на нього не схоже, адже зазвичай він активно спілкується зі своєю аудиторією.

Влад Яма таємно втік з України до Сполучених Штатів, осів та знайшов собі роботу

Втім, в цьому є просте пояснення — знаменитість, імовірно, знаходиться в Сполучених Штатах Америки. Про це говорить інформація на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, а саме місцеположення акаунту. Так, Instagram говорить про те, що хореограф перемістився до Штатів, а своїх шанувальників про це не повідомив. Власне, поведінка зірки лише підтверджує той факт, що йому є що приховувати.

Влад Яма таємно втік з України до Сполучених Штатів, осів та знайшов собі роботу. Скріншоти особистої сторінки хореографа

Також варто відзначити, що місяці без роботи далися взнаки, і Влад не перебирає роботою. Хореограф запропонував користувачам мережі взяти у нього уроки танців онлайн. Знаменитість впевнений, що може знайти клієнта на такий вид навчання, і варто відмітити, що пробні уроки пройшли успішно.

Звісно, про минулі заробітки можна поки що і мріяти не варто, але підтримати свою родину Влад таким чином безсумнівно зможе. До речі, його дружина Ліліана дотримуються такої схеми, як і її чоловік. Тобто, взагалі не показує де та як на даний момент проживає.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини