Переможець Холостячки Еллерт вразив реакцією на вагітність Ксенії Мішиної: “Постараюся все залагодити”

Знаменитий український гуморист Олександр Еллерт минулого року пережив важке розставання. Їхній роман з Ксенією Мішиною добіг кінця раптово, вле вельми очікувано для фанатів, адже вони помічали дивну поведінку пари.

Переможець Холостячки Олександр Еллерт відреагував на вагітність Ксенії Мішиної
Переможець Холостячки Еллерт вразив реакцією на вагітність Ксенії Мішиної

Врешті-решт, Ксенія вирішила звільнитися і почала рухатися вперед. Але Олександр продовжує боротися за кохання. А от реальну причину розриву не вказав.

“Говорити, що було причиною скандалів, я не буду, але я своїм шляхом і своїми методами постараюсь усе залагодити”, – заявив гуморист.

Переможець Холостячки Еллерт вразив реакцією на вагітність Ксенії Мішиної

Щоб обговорити стосунки зірок Слава Дьомін запросив до себе коміка і отримав доволі чесні відповіді. Зокрема журналіст поцікавився, що сталося б, якщо Ксенія завагітніла.

“Вагітність – це шалена відповідальність переважно чоловіка… Напевно, в цей момент я б десь переключився”

Олександр зізнався – вірить, що все будо б зовсім інакше, якщо в них з Мішиною з’явилася б спільна дитина. Ба більше, Еллерт вважає, що став би більш свідомим у спілкуванні зі своєю коханою.

Нагадуємо, вперше про розрив пари користувачі заговорили, коли Ксенія Мішина поїхала працювати до Сербії. Олександр залишився в Україні і в певний момент акторка просто видалила усі спільні кадри з коміком, і залишила лише ті, що були. проплачені рекламодавцями.

Молоді люди спочатку заперечували наявність кризи, але десь через місяць зірка зізналася, що стосунки закінчилися. Олександр до цього не поставився серйозно, а лише висміяв драматичність посту, не очікуючи, що Ксенія для себе все вирішила, а шляху назад дійсно немає.

Схожі новини