Аліна Гросу і Роман Полянський одружилися на тлі війни? Зібров видав, що зірки стали сім’єю: “Алінкін чоловік”

Знаменитий український виконавець Павло Зібров видав правду про стосунки Аліни Гросу та Романа Полянського. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Минулого року знаменита українська співачка Аліна Гросу зізналася, що перебуває у романі з російським актором Романом Полянським. Пара активно обговорювала журналістами майбутнє весілля, і навіть поділилася, що хоче жити у власному заміському будинку, де актор та артистка збиралися виховувати власних дітей.

Аліна Гросу і Роман Полянський одружилися на тлі війни

Після 24 лютого від обранця Аліни Гросу не було чутно і слова. Коханий виконавиці не з’являвся у відеороликах, якими вона ділилася на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, а у його мікроблозі взагалі немає навіть і нагадування про війну. І ба більше, він обмежив доступ до своєї сторінки.

Велика кількість шанувальників Аліни вирішили, що Полянський покинув її та повернувся до російської федерації. Але виявилося, що це хибне враження.

Нещодавно Павло Зібров дав ексклюзивне інтерв’ю програмі “Зірковий шлях”, в якому розповів, що актор не тільки залишився на Буковині разом з коханою, але й відстоює українські інтереси та допомагає коханій боротися за перемогу.

“Він молодець! Він же росіянин, я розумію, що йому внутрішньо десь дуже складно знаходитися на Буковині, на західній Україні. Але він патріот України! Дай Боже нам таких москалів побільше, як цей Алінкін чоловік! Він ходить, він в морду б’є тим, хто слово криве скаже проти України. Так що в них дружна, хороша українська сім’я. Він теж наш хлоп!”

Варто відмітити, що Павло Зібров відгукувався про Романа, як про чоловіка Аліни. Тому можна припустити, що пара могла і розписатися на тлі війни. Однак доведеться чекати на офіційне повідомлення від співачки та її обранця.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини