Арсен Мірзоян зіграв таємне весілля: хто та жінка, яка відбила чоловіка в Анни Мірзоян і була перед Матвієнко

Популярний артист Арсен Мірзоян нині щасливий у шлюбі з Тонею Матвієнко. Чоловік має вже двох синів та маленьку донечку. Хлопців виховує перша і колишня обраниця музиканта. Юнаки вже виросли, але лишилися у рідному Запоріжжі. Антоніна же подарувала співаку маленьку принцесу.

Тоня Матвієнко вперше з початку війни показала Арсена Мірзояна, який захищає Україну
Арсен Мірзоян зіграв таємне весілля

У мережі і досі, після 5 років з моменту другого одруження Арсена, обговорюють його стосунки з дружинами. Багато хто вважає, що Анна Мірзоян і Тоня Матвієнко – суперниці, хоча реальних підтверджень цьому немає. Проте, у вирі цієї теми з поля зору впустили весілля, яке було у 2013 році.

Що відомо про таємне весілля Арсена Мірзояна?

Весільні пишні наряди, розкішні обручки та церемонія у сицилійському стилі. Арсен Мірзоян гордо позує поруч з акуратною мініатюрною блондинкою. Окрасою свята став раритетний рідкісний Fiat 1936.

Нареченою була співачка, яка виступає під псевдонімом Лавіка. На той час їй було всього 28 років. Вона розпочала свій творчий шлях у 2011 році. Пробувалася у національних відборах на Євробачення 2016 року, проте тоді харизмі, силі голосу та душевності Джамали було важко протистояти.

Арсен Мірзоян зіграв таємне весілля

Втім, цей шлюб виявився недійсним, адже насправді це була фотосесія для модного журналу. Музиканти вирішили спробувати себе у ролі наречених.

Нагадаємо, що справжнє друге весілля в Арсена Мірзояна було у 2017 році. Його справжньою обраницею і другою половинкою є лише незрівнянна Тоня Матвієнко.

Схожі новини