Маша Єфросініна та Оля Полякова зустрічаються? У мережі викрили неоднозначний союз: одні обжимання та цілунки

Сучасний світ дуже змінився. Суспільство сміливо руйнує всі стереотипи, якими жило людство 20 століть підряд. Нині ніхто вже не дивується, коли жінки зустрічаються з жінками, а чоловіки з чоловіками. Проте, для нашого соціуму все одно ряд західних норм не є прийнятними.

Нещодавно у популярній мережі ТікТок промайнули чутки про те, що Маша Єфросініна та Оля Полякова можуть зустрічатися. Фанати навіть вигадали спеціальний хештег, під яким публікують свої спостереження романтичних стосунків зірок. Називається він “МашОль”.

Прихильники побачили, як надзвичайно ніжно ставляться знаменитості одна до одної у передачі “Дорослі дівчата”, як розкриваються одна одній та діляться таємницями. Одного разу Суперблондинка навіть вирішила навчити теледіву цілуватися по-кіношному.

Маша Єфросініна та Оля Полякова зустрічаються?

Маша своєю чергою не раз брала співачку за руку та робила безліч компліментів. А ще фанати підмітили одну цікаву деталь: Єфросініна завжди говорить, що не вживає міцних напоїв, але з Ольгою не проти пропустити пару келихів.

“З коханою можна”, — пишуть у мережі про зустрічі зірок.

Маша Єфросініна та Оля Полякова зустрічаються?

Цікаво, що закордоном артистки також були разом. Проте, чи дійсно їм вдалося переступити межу дружніх стосунків — не знає напевно ніхто.

Нагадаємо, що Оля Полякова у 2004 році вийшла заміж за Вадима Буряковського. Співачка дуже пишається своїм шлюбом. Своєю чергою Маша Єфросініна відгуляла власне весілля у 2003-му. Обидві знаменитості мають діток.

Схожі новини