Куди втік Олег Винник? Харчишин видав секрет повелителя вовчиць, якого назвав продажним: “Живий та здоровий”

Знаменитий український музикант Валерій Харчишин прокоментував можливу втечу свого колеги Олега Винника у новому інтерв'ю. Усі деталі в статті.

З початку повномасштабної війни в Україні фанати повелителя вовчиць далеко не одразу помітили, що знаменитість не збирається брати активну участь у подіях, і взагалі повністю зник з інформаційного простору.

І хоча артист заявив, що знаходиться на території України, шанувальники усе менше йому довіряють.

Валерій Харчишин розповів, де знаходиться Олег Винник

Одночасно з плітками про те, що зірка знаходиться за кордоном і ховається в Німеччині, де в нього є квартира та студія звукозапису, почали подеякувати, нібито насправді у нього серйозні проблеми зі здоров’ям.

Олег Винник ошелешив своїх вовчиць заявою
Валерій Харчишин розповів, де знаходиться Олег Винник

Мовляв, ось чому головний вовк країни не виходить на зв’язок. Варто відмітити, що цю версію підтримала і його подруга та колега Ольга Полякова. Натомість інші знаменитості запевняють, Олега вже давно немає в Україні.

Нещодавно лідер гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин дав ексклюзивне інтерв’ю на телеканалі ICTV, в якому також заговорив про повелителя вовчиць. Співак не може стверджувати, що Олег дійсно покинув Україну, але сумнівається у чесності музиканта.

Ба більше, Валерій підкреслив, що зазвичай зірки продажні, адже так чи інакше, але заробляють гроші на своїх творчості та голосі.

“Усім героями не можна бути. Я розумію людський страх. Не всі люди розумні… Я не знаю де знаходиться Олег Винник. Сподіваюся, що він живий та здоровий, але це дивно”

Також артист пригадав, що в Олега велика частина репертуару складають російські пісні. Валерій має вже впевнений, що повелитель вовчиць від своїх композицій не відмовиться.

В свою чергу виконавець Леньо прямо заявив, що Олег Винник не в Україні, і його шанси повернутися в шоу-бізнес тануть на очах.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини