З ким Олег Винник може одружити свого сина: Маша Полякова, Злата Мітчелл та інші наречені від зіркових мам

Завидними нареченими багаті наші зіркові родини. Ось, наприклад, в Олега Винника є дорослий син: цікаво, хто б з популярних українських однолітків міг би його зацікавити?

Вже давно не секрет, що в Олега Винника є син. Він ще у 2005 році розповідав журналістам у Німеччині про те, що має дитину та мріє про його переїзд до татка у Європу. У 2020-му році у мережі знайшовся учасник спортивного клубу на ім’я Юліан Винник. Він виступав на германських змаганнях з плавання. Високого плечистого хлопця одразу “записали” у сини Головного вовка країни.

Втім, знаменитий співак так і не розповів подробиць життя своєї дитини, але точно бажає йому найкращої долі. Олег товаришує і знайомий з багатьма знаменитостями, можливо вже й обрав потенційну наречену із зіркової родини.

Ось, наприклад, одвічна подружка Винника по телешоу, Оля Полякова, виростила справжню 17-річну наречену. Її донька Маша захоплюється музикою та вже виступала зі своїм гуртом. Також творча дівчина обожнює вести блоги у соціальних мережах.

Оля Полякова з доньками Машею та Алісою
З ким Олег Винник може одружити свого сина

А донечка Олі Фреймут, з якою Олега не раз бачили разом за лаштунками проєкту “Танці з зірками”, навпаки обрала науку замість мистецтва. Злата Мітчелл довершено знає англійську та навчається у Штатах. Також за характером кровинка ревізорки є справжньою бунтаркою, яка любить розважатися.

Ольга Фреймут і Злата Мітчелл
З ким Олег Винник може одружити свого сина

До науки має хист і підросла 18-річна дитина Єгора Соболєва, падчерка Марічки Падалко, Аліса. Крім цього дівчина обожнює подорожувати Європою, тож Юліану Олеговичу буде чим вразити її у випадку знайомства.

З ким Олег Винник може одружити свого сина

Не може не похвалитися своєю дочкою і Маша Єфросініна. Її крихітка Нана росла на очах всієї країни, адже мама настільки обожнює дівчинку, що постійно розповідала про її життя у мережі. Зараз підросла наступниця ведучої активно навчається. Батьки їй обрали кращий навчальний заклад у Канаді, але згодом вирішили спробувати забрати Нану ближче до України, до Європейського союзу.

З ким Олег Винник може одружити свого сина

Нагадаємо, що більше про життя Олега Винника ви знайдете у відео наших партнерів “Одна минута”:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини