Середа, 3 Березня, 2021

ТОП-5 декольте: сукні, що не вміщають принади Тіни Кароль

Тіна Кароль любить з'явитися на публіці у вражаючих образах.

Останнім часом кожна поява артистки на сцені або телебаченні супроводжується доволі відвертими образами, через які видно все і навіть більше.

Фурор викликав останній образ Тіни Кароль на проекті “Танці з зірками”. У неділю ведуча з’явилася на сцені у білій сукні з екстремальним вирізои і прозорими вставками.

На офіційній сторінці проекту уважні глядачі помітили, куди саме намагався не дивитися другий ведучий Юрій Горбунов. натомість співачка зібрала багато компліментів та побажань на свою адресу.

Не менш відвертою була сукня Тіни Кароль на виступі для “Вечірнього кварталу”. там теж є на що подивитися.

Без компліментів зірка не лишилася, але сукня буквально показала все. Засвітивши і те, що виконавиця була без білизни.

Відверті образи співачка демонструє не лише на проекті “Танці з зірками”, а й на “Голосі країни”. У 10-му ювілейному сезоні на один з ефірів Тіна Кароль прийшла у сукні з настільки відвертим декольте, що не дивитися не туди було просто неможливо.

View this post on Instagram

10-тий Ювілейний сезон @goloskrainy_official – це був мій десятий сезон та П'ЯТА перемога в проекті. Я хочу подякувати каналу @1plus1_ua , колективу 1+1 production та @zavaduk за високий професіоналізм та довiру протягом усіх цих років! Ви перші та найкращі. Я вдячна своїй команді, кожен з вас – мій ювілейний і особливий! І я вітаю @sasanchyn_official із заслуженою перемогою на проекті! Подвiйний удар, подвiйна перемога, Рома – це iсторично. Ти гідний син своєї країни! Спасибі усім глядачам, хто надiслав смс, всі кошти від голосування будуть передані на боротьбу з Covid-19 Спасибі моїй @_fantina, я відчувала вашу підтримку на відстані! Співаємо, щоби жити! Ти не один. #тинакароль #tinakarol wearing @davidkomalondon

A post shared by Тина Кароль (@tina_karol) on

І ще один образ з “Голосу країни”. І знову відверта сукня на тонесеньких бретельках. Останні, якщо не придивлятися, навіть не видно.

На останок сукня, яку тіна Кароль обрала для одного з ефірів “Танців з зірками”.

Під серією знімків шанувальники порівняли виконавицю з богинею і недвозначно натякнули на пожежу у коментарях.

Що ж, Тіна Кароль вміє епатувати і провокувати. Будь-який наступний образ співачки стає ще відвертішим і провокативнішим за попередній. Проте це не заважає народній улюблениці збирати тисячі лайків та компліментів у соціальній мережі.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

Як виглядало до популярності золоте тріо ведучих “Підйому”: Оля Фреймут, Олександр Педан та Сергій Притула

З чого починався ранок пересічного українця у 2000-х? Звісно, з ранкового шоу. Давайте поглянемо, як виглядали до популярності ведучі "Підйому"?
Володимир Дантес та Надя Дорофеєва

Володимир Дантес відверто розповів про особисті психологічні проблеми: час звертатися до спеціалістів

Володимир вже неодноразово розповідав про цю проблему, але зараз він звернувся з нею до підписників.
Оля Полякова

Оля Полякова показала свою молоду маму: жінка виглядає, мов старша сестра Суперблондинки та вражає красою

Оля Полякова завжди має розкішний вигляд. Нещодавно зірка показала свою матір, і стає зрозуміло, в кого удалася співачка.
Максим Галкін і Алла Пугачова

71-річна Алла Пугачова після довгого мовчання вийшла у світ та вразила публіку помолоділою красою: подробиці

Аллу Пугачову називають Примадонною. Вона кожного разу підтверджує це звання не лише творчістю, а й своєю красою. Подивіться, як вражаюче змінилася зірка.

Популярне

Останні новини