Як виглядають без гриму зблизька Марічка Падалко, Наталія Мосейчук, Лідія Таран та інші зірки “1+1” (ФОТО)

Знамениті жінки — завжди на висоті. Вони доглянуті, підтягнуті та завжди мають бездоганний макіяж. Проте, сучасні тренди повертають у моду природну вроду.

Телеведучі “1+1” могли похвалитися бездоганним зовнішнім виглядом ще на початку 2000-х, коли індустрія краси ще не так була популярна на теренах України. Проте, Алла Мазур, Марічка Падалко вже блистали на екранах своєю вродою.

Нині бездоганні тележурналістки не соромляться показати своє обличчя зблизька і без гриму. Так Наталія Мосейчук ледь не кожного разу знімає на фронтальну камеру себе для блогу в Інстаграмі без макіяжу. Ведуча може похвалитися моложавим виглядом.

Її колега Марічка Падалко взагалі минулого року на День природної краси наважилася без макіяжу вийти у прямий ефір. Експеримент дуже вразив зірку.

Як виглядають без гриму зблизька ведучі 1+1

Не хоче приховувати ані вік, ані зміни на обличчі і Алла Мазур. У 2019-му році вона пережила непросте випробування у житті: онкологію. Проте, знаменитість знайшла у собі сили йти далі, змінювати стиль. Виходила на камеру до улюблених глядачів навіть без перуки одразу після терапії.

А ось Неля Шовкопляс взагалі не заморочувалася косметикою ніколи. Вона від природи має виразні та м’які риси обличчя, густі брови. Навіть під час роботи на студії зірка віддає перевагу підкресленим віям і губам замість популярного контурингу вилиць, не використовує також і хайлайтер знаменитість.

Після поповнення в родині Неля Шовкопляс показала перші фото з малюком
Як виглядають без гриму зблизька ведучі 1+1

Так само і її колега Лідія Таран не дуже захоплюється гримом. Екс-дружина Доманського від природи має світлий колір волосся. Воно надзвичайно молодить ведучу. В ефір вийти “не при параді” популярна жінка не намагалася, але на своїх сторінках у мережі радо ділиться своєю природною вродою. Привчає до цього і свою донечку.

Лідія Таран відреагувала на влучання ракети в її будинок у Києві
Як виглядають без гриму зблизька ведучі 1+1

Нагадаємо, що ведучих вважають старожилами телеканалу “1+1”.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини