Молода дружина Віктора Павліка прокоментувала своє розлучення зі співаком: “Адвоката шукала” (ФОТО)

Для Каті Репяхової шлюб з Віктором Павліком — перший, але доленосним. Вона з малих років слідкувала за творчістю та життям популярного артиста, та навіть не підозрювала, що колись носитиме дитину від нього.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Молода дружина Віктора Павліка прокоментувала своє розлучення

Вже два роки знаменитості живуть душа в душу, виховуючи крихітного синочка Михасика. Втім, як і всі відомі люди, ця пара нерідко знаходить про себе плітки у мережі. Так нещодавно, через сторіз дружини музиканта її фанати вирішили, що подружжя на межі розлучення.

Як прокоментувала Катя Репяхова розлучення з Віктором Павліком?

Раніше Катя звернулася до своїх підписників з проханням допомогти знайти їй адвоката. У мережі її запитали:

“Через що ледь не розірвали шлюб з Віктором Павліком?”

Молода дружина Віктора Павліка прокоментувала своє розлучення

Репяхова пояснила, що це хибне твердження, адже насправді правознавець був потрібен зовсім не їй.

“Наче не планували розривати. Адвоката шукала для своєї подружки, теж блогера. Але не для себе”

Далі зірка пояснює, що взагалі не думала розривати стосунки зі своїм обранцем. Їм і так цього року довелося певний час жити нарізно. Через війну Віктор лишився в Україні, а свою кохану разом з тещею відрядив закордон. Стурбовані жінки вирішили поїхати спершу до Німеччини, а там до Ізраїлю, адже там живуть їхні родичі.

Та ні ошатні пляжі, ні високий комфортний рівень життя не затримав там на довго норовливу білявку. При першій нагоді вона повернулася до Павліка.

Нагадаємо, що пара так і не змогла зіграти повноцінного весілля. У 2020-му році у житті Віктора сталася трагедія. Він втратив свого молодшого сина. Більше про цю пару дивіться у відео “Одна минута”:

Схожі новини