Хто за національністю Ані Лорак? Розкрито таємницю прізвища поп-діви, яке приховувалось роками

Хто за національністю Ані Лорак? Цікаве питання. До свого переїзду з України ця співачка була однією з найвідоміший поп-виконавець. Її репертуар нараховував понад 100 пісень різними мовами та близько 25 відеокліпів. Народилась артистка у маленькому, західноукраїнському містечку Кіцмань, Чернівецької області. Ані Лорак не справжнє ім’я, офіційне ПІБ артистки: Куєк Кароліна Мирославівна. Як відомо, прізвище може багато сказати про походження людини.

Вагітна Ані Лорак виступила за кордоном з животом
Хто за національністю Ані Лорак?

Хто за національністю Ані Лорак?

Редакція “Сенсація” поцікавилася, звідки на території України з’явилося настільки незвичне та цікаве прізвище, оскільки Куєк звучить нетипово для нашого населення. Згідно з інтернет-джерелами, воно має фінсько-угорське походження. З карельської мови слово “куєк” означає “низина, яка поросла рослинами”. В давнину було традиційно давати дітям імена, які являли собою назву тварин або рослин.

Ані Лорак
Хто за національністю Ані Лорак?

Цікаво, що сама співачка ніколи не розповідала, хто вона за національністю, але поділилась створенням свого псевдоніма. Ані Лорак – це акронім імені Кароліна. У 1995 році виконавиця брала участь у конкурсі “Ранкова зоря”, і оскільки там вже була заявлена співачка, на ім’я Кароліна, артистка вирішила вигадати собі псевдонім.

Проте, офіційно псевдонім Ані Лорак зірка не взяла, як це зробила, наприклад, Тіна Кароль. Ймовірно, що співачка досі сумує за своєю Батьківщиною і не хоче втрачати останнє, що поєднує її з рідним краєм.

Нагадаємо, що у 2009 році Лорак одружилася з Муратом Налчаджиоглу. Прізвище чоловіка виконавиця не взяла, залишившись Кароліною Куєк. Зірка має доньку Софію, яка ймовірно носить батькове, турецьке прізвище. Тож питання “Хто за національністю Ані Лорак” і досі лишається загадкою.

Схожі новини