Через 5 місяців після втечі з України Влад Яма визнав, що сховався у Штатах: “Виїхав одразу, дуже швидко”

Знаменитий український хореограф Влад Яма вперше після початку повномасштабної війни в Україні дав ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповів, де він.

Знаменитий український хореограф Влад Яма з початку повномасштабної війни в Україні поводився вельми дивно. Підписники одразу ж помітили, що чоловік припинив показувати себе, ділитися новинами з особистого життя і ані слова не сказав про те, як в нього справи. Свій контент він здебільшого присвячував війні.

Влад Яма визнав, що сховався у Сполучених Штатах

Влад Яма зізнався, що досі залишається холостяком
Влад Яма визнав, що сховався у Сполучених Штатах

Звісно, подібна поведінка одразу ж наштовхнула на думку про те, що він знаходиться за межами Батьківщини, і, вочевидь хореограф не волів видавати свого вчинку. Однак, інформація нв його особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм про його місцезнаходження була відкритою. В інформації про акаунт місцеположення його власника було вказано — Сполучені Штати Америки.

А нещодавно хореограф дав ексклюзивне інтерв’ю Славі Дьоміну, в якому розповів, що забрався з України разом з родиною ще до 24 лютого. Щоправда, на той момент родина, як тиждень повернулася з подорожі.

Влад Яма визнав, що сховався у Сполучених Штатах

“Я знаходжуся в США разом зі своєю сім’єю. Ми від початку тут. Я виїхав одразу ж, дуже швидко. До того, як чоловікам ще не забороняли виїжджати. Були кілька днів в Європі, а потім відразу вилетіли сюди”, – сказав він.

Хореограф займається благодійними майстер-класами і навіть подумує про розширення своєї діяльності в інші Штати. Також зірка зізнався, що дуже боявся за своїх батьків, які залишилися в Запоріжжі. Хореограф говорив з ним перед їхньою евакуацією і пережив справжнє емоційне пекло. Коли хореограф збирається повертатися, він не розповів. Але дав зрозуміти, що як і всі дуже сумує за Україною та своїм домом.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини