Єдина онучка Софії Ротару покинула нареченого-мільйонера Жаданова і залишила Штати: бабуся добилася свого?

У легенди української естради Софії Михайлівни Ротару є лише двоє внуків – Анатолій та Софія Євдокименко.

ЧОнучка Софії Ротару покинула Штати заради Великобританії

Обидва отримали блискучу освіту і більшість свого життя провели в еміграції. Зокрема Софія який час проживала в Європі, де мала вийти заміж за обранця-француза. Однак згодом вона зрозуміла, що хоче пов’язати своє життя з модою, переїхала до Сполучених Штатів Америки і почала займатися модельною кар’єрою. Там же Софія продовжує навчання.

Онучка Софії Ротару покинула Штати заради Великобританії

Дівчина знаходиться у стосунках з бізнесменом Денисом Жадановим і певний час подейкували навіть про їхні заручини. Мовляв, Євдокименко от-от вийде заміж. Втім, Софія Михайлівна цю новину спростувала, заявивши, що її онучці ще рано думати про шлюб.

Варто відмітити, що з Денисом вони проживають у Нью-Йорку разом. Пара багато подорожує, але й часто знаходиться окремо, так як робота бізнесмена змушує його рушати у довготривалі робочі поїздки.

А нещодавно Софія вразила своїх фанатів раптовою новиною про те, що вона покидає Сполучені Штати Америки та рушає до Великобританії. Про це вона повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Навіщо дівчина долає настільки велику відстань, вона не повідомила, хіба що поділилася емоціями. Так, Євдокименко дуже втомилася, але радіє через те, що знову зможе побачити Об’єднане Королівство.

Онучка Софії Ротару покинула Штати заради Великобританії

Судячи з усього, Денис з нею не поїхав. Існує велика імовірність того, що насправді Софія рушила назустріч до своєї бабусі, адже зазвичай родина зустрічається саме в Європі, де проводить разом місяць або два. Подейкують і про те, що її рідному брату Анатолію все ж таки вдалося покинути територію України незаконним чином після невдалої спроби втекти на саморобному плоту. Але так чи інакше, доведеться чекати на подробиці від Соні.

Схожі новини