Учасник Холостячки Хветкевич після новини про своє весілля показав ту, що полонила його серце: “Любить літати”

Колишній учасник головного романтичного проекту України Андрій Хветкевич показав свою улюбленицю. Цікава новина була оприлюднена одразу після зізнання у весіллі.

Глядачі другого сезону романтичного проекту “Холостячка” дуже полюбили учасника Андрія Хветкевича. Він майже одразу став фаворитом, і аудиторія до останнього вірила у його перемогу. Однак реальність виявилася набагато жорстокішою. Після знайомства з батьками учасників співачка вирішила попрощатися з Андрієм та розбити його серце.

Хветкевич після новини про своє весілля показав ту, що полонила його серце

Після того, як чоловік оговтався від пережитого, він гордо пішов далі, не обертаючись на мене. Злата ж не змогла знайти щастя з обранцем Андрієм.

А нещодавно останні надії фанатів співачки на те, що вона возз’єднається з Хветкевичем були розбиті. Вся справа в тому, що Аквамен вирішив одружитися. Він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію обручок та повідомив про те, що отримав позитивну відповідь від коханої. З ким красень вирішив зв’язати свою долю, він не показав.

Але натомість дав фанаткам подивитися на іншу не менш значним особу у його житті. Він оприлюднив кадр зі своєю улюбленицею — собачкою, яка сиділа поруч у літаку.

Хветкевич після новини про своє весілля показав ту, що полонила його серце

Також Андрій повідомив, що собака обожнює літати. Варто відзначити, що вона вельми мініатюрна, і дуже доглянута.

Нагадуємо, що Андрій Хваткевич дійсно сподівався на стосунки з артисткою, і коли отримав раптову відмову, був абсолютно розбитий. Більшість шанувальників шоу вважали, що Злата зробила велику помилку, відмовившись від чоловіка тільки через те, що його рідні хвилювалися за нього. Сама артистка після фіналу не згадувала про учасника в публічному просторі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини