“Не потрібен своїй дружині”: стало відомо, чому Винник насправді втік з України та відсиджується за кордоном

Після початку повномасштабної війни в Україні фанати Олега Винника довго не могли знайти його місцеположення, але незабаром стало відомо, що він з дійсно знаходиться в Німеччині.

Знаменитий український виконавець Олег Винник вже півроку знаходиться за межами України. Незадовго до початку повномасштабної війни він скасував свої концерти, і переніс їх на найбільш підходящий для себе час. За офіційною версією, він не міг виступати перед широкою аудиторією через проблеми з горлом. Раніше Олег також скасовував концерти, але за причини пандемії.

Стало відомо, чому Олег Винник насправді втік з України та відсиджується за кордоном

Після втечі Олега Винника з України стала відома справжня причина його вчинку
Стало відомо, чому Олег Винник покинув все та втік з України

Декілька місяців шанувальники артиста захищали його та мріяли про те, що от-от Олег вийде на зв’язок розповість усе. Але пройшло доволі багато часу, і розгорівся небувалий скандал, який почали розбурхувати навіть колеги виконавця. Врешті-решт він прийшов до висновку, що необхідно заява. Тому адвокат Винника повідомила журналістам, що він дійсно знаходиться в Німеччині, але не ховається від війни, а лікується.

Щоб не бути голословною вона нагадала, що Олег дійсно хворів.

Варто відзначити, що публічна заява імовірніше за все була реакцією на інтерв’ю музиканта Леньо. Останній відкрито звертався до повелителя вовчиць і навіть розповів про його дружину та дітей.

“Ти просто сам, Олег, маєш розуміти, що якщо випадаєш з історичного контексту, з цього українського човна, який бореться з російською імперією, ти просто станеш ніким. Ти не будеш потрібен своїй дружині, своїм дітям. Що ти їм, цим дітям, скажеш?” – емоційно сказав Іван Леньо в інтерв’ю Наталії Мосейчук.

Саме після цієї заяви стало відомо, що Олег Винник хворіє, але навіть це не заважає йому жертвувати гроші для ЗСУ.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини