Після втечі з України 40-річний Влад Яма вразив весільними кадрами з США: з ким одружився хореограф?

Знаменитий український хореограф Влад Яма сколихнув мережу архівними кадрами, на яких показав своє весілля з дружиною Ліліаною. Як виглядала наречена?

Знаменитий український хореограф Влад Яма 8 років тому став одруженим чоловіком. Зірка пов’язав своє життя з красунею на ім’я Ліліана. А незабаром вона народила йому сина Леона.

Варто відмітити, що знаменитість тривалий час неохоче розповідав будь-які деталі особистого життя, а про народження первістка взагалі мовчав досить довго. Однак з популяризацією соціальних мереж, Влад все ж таки почав ділитися з фанатами своїм побутом, почуттями, тощо.

Хореограф Влад Яма показав фото зі свого весілля

Влад Яма повідомив з Флориди, що його дружина має сильне бажання покинути США
Хореограф Влад Яма показав фото зі свого весілля

Варто відмітити, що минулого року Влад вперше розповів про те, що з дружиною можливо ніколи б і не одружився. Справа в тому, що пара пережила серйозний розставання, і якби Влад не настояв, він міг би назавжди втратити другу половинку.

Втім, він вдячний цьому досвіду, адже саме тоді зрозумів, що більше не хоче розставатися зі своєю обраницею. 10 липня вони зіграли весілля, саме тому у цей день Влад і пригадав про народження їхньої сім’ї. Знаходячись у Сполучених Штатах Америки, він нагадав своїм підписникам на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram про цей особливий для нього день та опублікував кадр, на якому він стоїть поруч з розкішною нареченою, і усім своїм виглядом показує, що став найщасливішим чоловіком.

Хореограф Влад Яма показав фото зі свого весілля

Нагадуємо, що не так давно хореограф зізнався, що дійсно знаходиться у Сполучених Штатах, а евакуювався він туди нібито ще за часів, коли чоловікам був дозволений виїзд за кордон. Поки що родина не має наміру повертатися, але безперечно хореограф мрія відновити свою діяльність саме на території України.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини