Ірина Горова показала батька: як виглядає колишній тесть Потапа, який публічно не хвалив зятя ніколи (ФОТО)

Популярна продюсерка Ірина Горова багато років була у шлюбі з Потапом. Весілля зіграли, коли обоє лише починали кар'єру у шоу-бізнесі. Нещодавно екс-дружина репера показала свого батька. Як виглядає колишній тесть Олексія?

Розлучення Ірини Горової та Потапа стало найгучнішою подією українського шоу-бізнесу минулих років. Продюсерка і репер здавалися надійною міцною родиною. У шлюбі народили сина Андрія, а Олексій згодився виховувати доньку обраниці від першого чоловіка. Разом подружжя працювало над цікавими та креативними проєктами, але стосунки дали тріщину.

До того всього ще й виявилося, що пара тривалий час приховувала правдивий стан речей у родині. Вони розійшлися у 2014-му році, але зізнатися у цьому змогли набагато пізніше. А згодом Настя Каменських повідомила, що її колега по сцені зробив їй пропозицію.

Ірина Горова і Потап
Ірина Горова показала батька: як виглядає колишній тесть Потапа

Цікаво, що батьки Ірини Горової ніколи не ділилися коментарями публічно стосовно вибору своєї дочки і її розлучення, а вони люди не прості та імениті.

Що відомо про колишнього тестя Потапа?

Ірина нині стала дуже впливовою жінкою у шоу-бізнесі. Продюсерка підкорює всіх, як професіонал та інтелектуалка. Це й не дивно, адже народилася вона у родині Драгана Анатолія Івановича, неймовірного дослідника та знавця біології. Він тривалий час викладав у найбільш престижному університеті країни — КНУ ім. Т.Г. Шевченка. Згодом читав свої лекції закордоном. Цікаво, що саме цей науковець став лауреатом першої в незалежній Україні премії імені Ярослава Мудрого за цикл наукових робіт. Видно, що як батько він теж зміг себе реалізувати, адже знаменита донька присвячує йому дуже теплі рядки.

Невідомо, чи продовжує він підтримувати зв’язки з батьком свого онука, після того, як він полишив його доньку.

Нагадаємо, що більше про життя Потапа, його взаємини з дружиною Настею, плани на майбутнє та спільних діток ви знайдете у відео наших партнерів “Одна минута”. Не забудьте підписатися на канал та поставити вподобайку:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини