“Мене все задрало”: після новини про розрив з Мірзояном Тоня Матвієнко розповіла всю правду про їхній шлюб

Після початку повномасштабної війни в Україні велика кількість зіркових пар заявила про розлучення. З якоїсь причини блогери вирішили, що Тоня Матвієнко також розстається з Арсеном Мірзояном. Однак, зірка швидко випустила спростування цієї новини. Тим не менш, у пари, як виявилося, все одно не було все так однозначно.

Тоня Матвієнко розповіла всю правду про свій шлюб

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян розповіли правду про рішення розігрувати стосунки
Тоня Матвієнко розповіла всю правду про свій шлюб

Так, нещодавно Тоня Матвієнко дала ексклюзивне інтерв’ю журналістам програми “Життя відомих людей”, в якому вперше зізналася про те, що її шлюб буквально тріщав по швах.

“Були моменти, які мені весь цей час не подобалися. Мене це все задрало. Я сказала: “Все, я так не можу”, – і написала йому все, що мені не подобається. Він зрозумів, що я не жартую, і ось тоді він нарешті мене почув. І мені так легко стало. Боже, Арсен мене вб’є, що я все це розповіла”

Варто відмітити, що після початку повномасштабної війни, Тоня була вимушена забрати свою маленьку донечку Ніну та старшу Уляну, і рушила до Португалії. Через деякий час сім’я змінила своє місцеположення і перебралася до Великобританії. Звісно, для шлюбу це було серйозне випробування, але пройшли вони його з гідністю.

Тим часом Арсен залишається на території України, адже не може покинути її за законом. На новину про розлучення Матвієнко взагалі не хотіла реагувати, але її піарщики настояли на тому, що необхідно дати спростування. Тож цілком імовірно, що блогери, які запустили фейкову новину про розлучення пари все ж таки знали якісь деталі особистого життя артистів.

Схожі новини