Равликова ферма як рожева мрія життя: хмельниччанка Олена відкрила власну справу та розводить слимаків

Життєвий досвід уже не вперше доводить, що коли дуже чогось хочеш та дуже сильно про щось мрієш, усе задумане неодмінно здійсниться. Яскравий цьому приклад – Альона Шибунько з Хмельниччини. Її можна назвати справжньою равликовою королевою, адже в неї ціла ферма слимачків, про яких вона щодня дбає. І не лише про них, адже радо зустрічає гостей, які цілими екскурсіями приїжджають, щоб на власні очі побачити равликове диво та скуштувати з них делікатеси.

Альона з дитинства любила равликів

Слимаки смачні й корисні не лише як їжа, а й мають дивовижні властивості для догляду за шкірою. Двері затишної господи завжди відкриті для бажаючих, тут їх завжди люб’язно зустрічає як хазяйка, так і безліч самих жителів ферми.

Бізнесвумен зізнається, що пристрасть до равликів у неї ще з дитинства.

“Ще з дитинства обожнювала збирати усіляких равликів. Садила їх в банку, діставала і гралась, чимось годувала, а потім, якщо вони виживали після мого цвєточно-букєтного періода, то відпускала на волю, бо знаходила нову “залюбовану жертву”. І це все я робила влітку в селі у бабусі, бо в квартиру нічого не дозволялось приносити. Хоча…”

Історію Альони, без сумніву, можна назвати унікальною. Адже попри те, що жінка завжди мріяла відкрити власний бізнес, пов’язаний із вирощуванням равликів, коштів на це у неї геть не було. Та й друзі і знайомі кепкували, що за дивне заняття – равликів розводити. Усе вирішив випадок долі. Альона десь почула про новий проєкт, який був покликаний підтримати підприємців-початківців.

Виграш 500 000 грн змінив повністю життя Альони

Що було потрібно, то це підготувати детальний бізнес-план та презентувати його в такий спосіб, щоб у суддів проєкту не лишилося сумнівів у перспективності нової справи, зокрема й у прибутковості. Жінка так цього хотіла, що оформила заявку, підготувала промову з далекоглядними планами і гідно виступила перед комісією. І сама того не помітивши, вона вразила суддів до глибини душі. Як результат, вона тримала в руках омріяний грант – 500 000 грн.

Виграш повністю змінив життя Альони
Отримання гранту 500 000 грн повністю змінило життя Альони

Кошти відразу успішно й спрямувала на втілення в життя своєї мрії. Зараз равликова ферма ось уже як 2 роки успішно функціонує та ласкаво запрошує відвідувачів у гості.

А сама Альона, коли в неї запитують про історію успіху, говорить: “Не зупиняйтесь на пів кроку, крокуйте впевнено, інколи, коли треба бігти, то біжіть, не звертайте уваги на дрібниці, ваш час вартує більшого”.

Схожі новини