Згасле та нове кохання Мурата Налчаджиоглу: Ані Лорак vs Лілія Реус – фотобатл колишньої та молодої нареченої

Історія кохання Ані лорак та турецького красеня Мурата Налчаджиоглу тривала більше 15-ти років. Пара довго жила разом до шлюбу, під час їх стосунків, ходили чутки, що Лорак ніби Роксолана, була викрадена турецьким Султаном. Але це все жарти, у пари й справді було велике кохання, від якого згодом народилася донька. Але маленька не змогла зберегти родину і її батьки розлучилися.

Кожен жив своїм життям, натомість Мурат ніколи не кидав дитину. Він дуже любить донечку Софію, яку забирає до Туреччини час від часу та приїздить до неї. А коли у Мурата з’явилося нове кохання, він познайомив обраницю з донькою.На що обидві відреагували позитивно.

Лілія могла би влаштувати фотобатл з Лорак, бо нова обраниця Мурата не приховує романтичних відносин з чоловіком та дуже активно демонструє їх спільні фото,з відпочинку, зі звичайного, буденного життя та роботи. Натомість Лорак зараз не може похизуватися фотокартками з будь яким чоловіком, бо зірка видалила свою сторінку в instagram.

Після того, як на Лорак накинулись у соціальних мережах за її мовчазну позицію, під час війни в Україні, яку принесли росіяни, артистка, ймовірно вирішила запобігти великому спалаху ненависті на свій рахунок і видалила сторінку, тепер її не знайти і претензій в коментарях не написати.

Але тепер, навіть без будь якого батлу зрозуміло, що нова обраниця була і залишається  палким коханням турецького красунчика Мурата Налчаджиоглу. А Лорак наразі є не бажаною гостею в Україні, куди зараз повернувся Мурат з коханою Лілією.

Схожі новини