Дан Балан вперше розповів про кохання усього свого життя: через неї не зміг бути ні з Кароль, ні з дружиною?

Здавалося б, що знаменитого молдавського виконавця Дана Балана неможливо підкорити, але існує дівчина, якій це вдалося. Вельми давно артист розповів молдавській пресі про те, як склалося його перше кохання.

Дан Балан вперше розповів про кохання усього свого життя

Як виглядає жінка, на якій Дан Балан зупинив вибір
Дан Балан вперше розповів про кохання усього свого життя

Так, майбутня суперзірка був закоханий у свою однокласницю, яка тривалий час не відповідала йому взаємністю. Але на канікулах все кардинально змінилося. Роман закрутився під час відпочинку в Румунії, де молоді люди почали обмінюватися першими зізнаннями в коханні. Закрутилися стосунки, яким не було суджено отримати розвиток.

Вся справа в тому, що кохання було приречене на провал через батьків Дана. Його тато Михай отримав нову позицію, через яку мав переїхати разом з родиною до Ізраїлю. Молоді закохані знали, що станеться.

Ці стосунки були настільки світлими, що Дан ненароком назвав почуття до колишньої однокласниці ледь не самими сильними, які мав. Імовірно це пояснюється тим, що пара не встигла пережити розчарування і розійшлася на дуже прекрасних нотах.

Дан Балан вразив ніжним поцілунком в губи з новою обраницею
Дан Балан вперше розповів про кохання усього свого життя

Після цього, поговорюють, у Дана Балана була дружина Елла Крупеніна. Втім, шлюб зруйнувався через численні гастролі артиста та ревнощі жінки.

З Тіною Кароль у молдавського масо так і не відбувся роман, хоча шанувальники дуже сподівалися побачити цей тандем. Агресивний флірт в ефірі закінчився зізнанням, що все було зроблено заради піару. Не варто і казати, наскільки були розлюченими фанати, але Дан встиг пояснити, що все, що вони побачили на екранах відповідало дійсності.

Схожі новини