Не принц зі східної казки, а турецький дідусь: колишній чоловік Ані Лорак Налчаджиоглу вразив сивою шевелюрою

5 років тому відома російська співачка українського походження Ані Лорак повідомила про те, що розлучилася зі своїм чоловіком-турком Муратом Налчаджиоглу. Офіційна причина розриву стосунків — численні зради благовірного артистки, кадри яких навіть потрапляли до преси.

Єдина спільна донька екс-подружжя залишилася разом з матір’ю. Софія виховувалася у маєтку артистки, який знаходиться у Підмосков’ї. Батько бачився з дівчинкою завдяки відеозв’язку, а також інколи мав можливість зустрітися з дитиною особисто.

У екс-чоловіка Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу з'явилася ще одна донька
Налчаджиоглу вразив сивою шевелюрою

Родина Ані Лорак після початку війни

Однак, після 24 лютого все кардинально змінилося. Кароліна покинула російську федерацію через страх репресій, забрала дочку та передала її батьку. Софія вже багато місяців знаходиться у Туреччині разом з родичами Налчаджиоглу. Сам Мурат час від часу приїжджає на батьківщину разом з нареченою Лілією Реус та її дочкою. Подейкують і про те, що сама Ані Лорак ховається вдома у екс-чоловіка.

Налчаджиоглу вразив сивою шевелюрою

На даний момент Мурат разом зі своєю коханою знаходиться в Україні. Не так давно вони засвітилися у колишній резиденції Віктора Януковича. Але увагу користувачів привернуло не це. Вся справа в тому, що шевелюра чоловіка раптово виявилася сивою.

Час плинає швидко, але навряд шанувальники чоловіка очікували побачити його у такому амплуа. Що саме сталося, сказати важко. Втім, можна припустити, що увесь цей час Мурат відвідував салони краси та підфарбовув волосся в чорний. Хоча хто знає, можливо бізнесмен дійсно став сивим за сім місяців війни?

Схожі новини