Більше не поп-діва: Тіна Кароль проміняла велику сцену на виступи у метро та відверті фотосесії (ФОТО)

Тіна Кароль дуже змінилась з початком повномасштабної війни, співачка завжди мала славу доброї та чуйної особистості, яка від щирого серця готова допомогти кожному, хто потребує допомоги. Натомість зараз, Тіна робить неймовірні речі для українців. Артистка навіть купу квартири постраждалим українцям від російської агресії, це дорогого коштує, отримувати таку допомогу від зірки української естради.

Н
Новий образ Кароль

Натомість Тіна не зупиняється на цьому, жінка дає благодійні концерти не тільки в Україні, а ще й за кордоном. Також Кароль виступає перед військовими й навіть де з ким дуже близько спілкується. Також співачка нещодавно спустилась в київське метро, аби взяти участь у концерті та влаштувати собі чергову відверту фотосесію. 10 вересня, в минулу суботу Кароль у довгій, чорній сукні з відвертим декольте взяла участь у фотозйомці в стилі андеграунд, для нових приводів шокувати прихильників.

Тіна Кароль співає у метро
Тіна Кароль співає у метро

Також Тіна нещодавно взяла участь у фотосесії для Vogue, де поп діва в прозорій сукні позувала у відвертих позах та зводила з розуму шанувальників, колег та всіх чоловіків України й не тільки. Звісно, що думки щодо таких відвертостей від Кароль розділилися, хтось у шоці, хтось приголомшений красою та сміливістю співачки.

Кароль на фотосесії
Кароль на фотосесії

До того ж, Тіна Кароль дуже схудла, це помітили шанувальники й почали пліткувати для кого ж старається зірка, невже для свого прихильника військового? Але подробиць особистого життя Тіна Кароль, як завжди, не відкриває і залишається тільки здогадуватись. Проте жодні плітки й романи не перекривають благодійних дій Тіни Кароль задля спільної перемоги у війні з російськими загарбниками.

Схожі новини