Обраниця “Холостяка” Анна Богдан після розриву з Заливако похизувалася шикарним букетом від прихильника (ФОТО)

Після розриву з Заливако Аня активно проводить час і намагається стати ще кращою версією себе. І дівчині це вдається, вона проводить час з приємними їй людьми та займається тими справами, які до душі. Нещодавно Анна висвітлювала свою поїздку у квіткову оранжерею троянд, що знаходиться під Києвом. Там, дівчина разом з Джесікою, яка також брала участь у шоу “Холостяк” і боролася за серце Заливако, погуляла та засвітила фото рожевих роз у мільйонній кількості.

Тепер, Богдан хизується великим, подарованим букетом рожевих, піоноподібних троянд, які дуже популярні останнім часом. На фото зрозуміло, що дівчину хтось фотографував, тому що двома руками Аня тримає величезний букет, який закриває обличчя та половину тіла.

Богдан похизувалась букетом від таємного прихильника
Богдан похизувалась букетом від таємного прихильника

“У погану погоду квіти можуть підняти настрій” – зазначила вона.

Натомість Анна не поспішає відкривати ім’я того, хто дарує їй красиві букети та настрій. Можливо вона й сама не знає таємного прихильника, а можливо просто не хоче виставляти на публіку своє особисте життя, після гучної історії кохання з Михайлом Заливако.

Аня вже мала досвід публічних стосунків і до щасливого кінця, а тим більше до весілля, це не призвело.

Богдан хизується букетом від прихильника
Богдан хизується букетом від прихильника

Слід нагадати, що з Михайлом вони одразу почали жити разом і пару можна було назвати нерозлучною. Вони світилися від щастя та дарували ці емоції всім навкруги. Але, на початку літа пара розірвала свої стосунки та тепер кожен живе своє нове життя. До речі, якщо Аня дуже активна в соціальних мережах після розставання, то Михайло навпаки, майже зник з радарів.

Схожі новини