Після 18 років шлюбу Камалія зізналася у депресії через чоловіка і нову любов: “Раніше я такого не відчувала”

Після початку повномасштабної війни на території України, Камалія почала активніше спілкуватися з журналістами. Зірка декілька разів підряд дала ексклюзивне інтерв’ю Ростиславу Калацинському. В останньому вона потішила своїх фанатів детальною розповіддю про її знайомство з майбутнім чоловіком Мохаммадом Захуром.

Камалія зізналася, що зробила собі операцію
Камалія зізналася у депресії через чоловіка та нове кохання

Так, шанувальники артистки знали загальні відомості про те, де та як вперше зустрілися співачка та металургійний король. Втім, нещодавно Камалія прикрасила цю історію неймовірними деталями.

Камалія зізналася у депресії через чоловіка та нове кохання

Виявляється, свого майбутнього чоловіка артистка зустріла у той самий момент, коли знаходилася у депресії через іншого. Раніше зірка зізнавалася, що навіть не думала виходити заміж у той період, тож підприємцеві довелося вести красуню під вінець обманом.

“Захур був найбільш яскравий. У мене було таке відчуття, коли я його побачила вперше, що він такий, світиться. Від нього якесь світло йде. Це було моє перше відчуття. Раніше я ніколи такого не відчувала. Так, я закохувалася. Але ось так, що ти дивишся на людину і від нього йде світло”, – поділилася співачка в інтерв’ю Rostyslove Production.

Зірка також розповіла про те, що при першій зустрічі вона була єдиною жінкою серед чоловіків, і до того ж впливових та заможних. І тим не менш, серед великої кількості красенів, вона одразу ж виділила пакистанського мільярдера, який вражав своєю енергетикою.

Зараз пара щаслива у шлюбі вже понад 18 років. І не дивлячись на усі складнощі, ці стосунки лише зміцнюється та стають прикладом щасливого сімейного життя для тисЧ шанувальників Камалії.

Схожі новини