“Скандал”: Юрій Горбунов злився у довгому поцілунку з відомою акторкою, яка набагато молодша за Катю Осадчу

Зіркам набагато складніше побудувати щасливі стосунки та довготривалий шлюб. І справа не тільки у тому, що їхні взаємини у всіх на вустах, а журналісти слідкують за кожним кроком пари.

Юрій Горбунов пояснив, чому його діти від Каті Осадчої живуть окремо
Юрій Горбунов злився у довгому поцілунку з акторкою

Проблема полягає в тому, що робота на телебаченні інколи включає сцени та моменти, які далеко не кожною людиною можуть сприйматися спокійно. Наприклад, партнерам акторів доводиться терпіти цілі екранні романи своїх обранців. Співаки часто вдаються до романтичних піар-компаній, які можуть навіть зруйнувати стосунки подружжя, але і телеведучі інколи не залишаються у стороні.

Наприклад, якось одружений Потап та Тіна Кароль поцілувалися прямо перед камерами, будучи ведучими шоу ЛіпсінкБатл.

Юрій Горбунов злився у довгому поцілунку з акторкою

До схожого маневру одного разу вдався і Юрій Горбунов, який на той момент перебував у стосунках з Катериною Осадчею. У мережі спливло відео, на якому телеведучий зливається у довгому поцілунку з акторкою Іриною Сопонару в рамках шоу “Ліга сміху”. А цю сцену сам Юрій назвав “скандалом”.

Катерина Осадча взагалі ніяк не відреагувала на даний сюжет у гумористичній програмі. Хоча інші присутні зірки були дуже вражені. Але хто знає, яка розмова Могла чекати на зірку вдома.

Нагадуємо, що перед одруженням Юрій Горбунов та Катерина Осадча деякий період часу знаходилися у таємному романі. Парі приписували романтичні стосунки, але скептики продовжували вірити офіційній версії.

Та врешті-решт правда вийшла назовні і до того ж у той момент, коли Катерина знаходилася на останніх термінах вагітності, виношуючи первістка Юрія Горбунова. Лише тоді пара вирішила побратися та сповістити глядачів про свої вибір.

Схожі новини