Кацуріна зізналася, що забороняє дочці співати пісні коханки свого екс-чоловіка Дорофєєвої: Дантес підтримує?

Після початку повномасштабної війни на території України на фанатів Володимир Дантеса та Наді Дорофєєвої чекало багато неприємних сюрпризів. Найвражаюча з них — це розлучення пари.

Надя Дорофєєва покинула на самоті Кацуріна
Кацуріна зізналася, що забороняє дочці співати пісні Дорофєєвої

Але цікаво, що подружжя спочатку заявило, що вони не будуть робити це на папері, а розійшлися фактично.

Кацуріна зізналася, що забороняє дочці співати пісні Дорофєєвої

Одразу ж після цього фанати вирахували нового коханого Наді і з’ясували, що це Михайло Кацурін. І хоча співачка до останнього намагалася приховати правду, врешті-решт, довелося зізнатися, що так, вона дійсно пішла від Володимира до Михайла.

Але чим далі розвивалася ситуація, тим дивнішою вона ставала, адже Володимир також залишився на сам, а зійшовся з колишньою дружиною коханця своєї екс-дружини Дашею. Варто відмітити, що жінка виховує двох дітей, яких народила від Михайла Кацуріна.

Таролог Олена Кузьміч розповіла, чи зійдуться Дорофєєва і Дантес знову
Кацуріна зізналася, що забороняє дочці співати пісні Дорофєєвої

Так як молоді люди дружили сім’ями, спадкоємці Михайла прекрасно знайомі з його новою обраницею, і тому не дивно, що в будинку раз у раз може заходити мова про Надю. Але нещодавно Даша розповіла, як ставиться до подібного:

“Це було дуже боляче. Я спочатку плакала, ховалася, але нічого не розповідала. А потім я вирішила поспілкуватися з нею, сказала, що мені може бути боляче. Сказала: “Я розумію, що ти хочеш слухати треки, вони класні, ви з татом можете слухати, з Надею, у вас класні стосунки. Але без мене”, – розповіла Даша в інтерв’ю Василісі Фроловій.

Нагадуємо, що не так давно Даша розповіла про те, що Михайла сама колись відбила у іншої жінки. Дівчина була дуже молодою і мріяла отримати коханого, але зараз розуміє, що її покарала карма.

Схожі новини