Мішина провела з ним ніч, а Дорофєєва його цілувала: хто, крім Олени Зеленської, був близьким із президентом

Річ в тому, що завдяки своїй медійності та прояву справжньої сталевої мужності, Володимир Зеленський став підкорювачем жіночих сердець, хтось бачить його у снах, хтось мріє з ним зустрітися, а хтось просто бере й цілує, але мова не про першу леді.

Ніч Зеленського з Мішиною

Х
Хто має близькі стосунки з президентом

Нещодавно акторка Ксенія Мішина зізналась, що їй пощастило провести цілу ніч з президентом. Але це не те, про що зараз можна подумати. Спантеличена та задоволена Мішина нещодавно з самого ранку вийшла в історії instagram та розповіла, що їй наснився Володимир Зеленський. З ним акторка ходила у Сільпо та обирала продукти. Ксенія зазначила, що вони чудово провели ніч. Напевно Мішина й сама не очікувала, що вночі до неї прийде пан Зеленський, але підсвідомість іноді грає з нами в цікаві ігри. Тому ця новина розлетілася мережею дуже стрімко й тепер над Мішиною шуткують про палку ніч з президентом.

Поцілунок президента з Дорофєєвою

Х
Хто має близькі стосунки з президентом

Виходячи з того, що останнім часом особисте життя Надії Дорофєєвої дуже бурхливе та мінливе, то чутки про поцілунок з президентом вже мало кого здивують. Проте, це й не чутки зовсім. У Наді та Володимира Зеленського насправді був поцілунок і скоріше за все не один. Але це відбулося не в реальному житті, а на зйомках фільму “Я, ти, він, вона”, де Зеленський та Дорофєєва зіграли коханців і звісно мали сцени з поцілунками. Але ж, напевно, всі в курсі, що реальні поцілунки дуже далекі від кіношних. Тому й це не рахується за близькість з Зеленським.

Роман Зеленського з Кравець

Х
Хто має близькі стосунки з президентом

Оскільки Володимир та Олена вже багато років є колегами по сцені у студії “Квартал 95” та завжди грали сімейну пару, їм дуже часто приписували роман й у реальному житті, особливо на початку кар’єри. Але згодом стало відомо, що і Володимир і Олена мають міцні родини та ці чутки відпали самі по собі.

Та насправді ж Володимир Зеленський має багаторічний, чудовий шлюб з Оленою Зеленською. Президентське подружжя разом ще зі студентських років і має двох дітей. До того ж спостерігаючи за ніжністю їх стосунків навіть не спадає на думку, що Зеленський має когось на стороні. Тому, крім своєї першої леді, Зеленському ніхто більше не потрібен.

Схожі новини