Вагітна Наталя Могилевська влаштувала розкішну фотосесію у вечірній сукні та приховала животик: очі світяться

Наталя Могилевська та сама співачка, за особистим життям якої дуже охоче спостерігає вся країна і будь-яка новина про стосунки або про вагітність, одразу бентежить шанувальників зірки та чутки ширяться мережею швидше, ніж жінка сама це все побачить.

Наталі завжди приписували купу романів з чоловіками різних професій та різної вікової категорії. Від молодого Макса Барських ще за часів шоу “Фабрика зірок” до солідних олігархів у віці. Але найгучнішим романом став з танцюристом Владом Ямою, після участі артистки у шоу “Танці з зірками”. Тому й чутки про вагітність ширяться мережею вже не перший рік. Проте сама зірка української естради, ніяк це не коментує, а навпаки, намагається не звертати уваги й тримати своє особисте життя під великим замком.

Так, Наталя Могилевська поділилась новими осінніми фотографіями в розкішній сукні на своїй сторінці instagram. Фотографії дійсно дуже красиві, зроблені на фоні вечірнього Києва. Свій образ співачка ще доповнила легкими локонами, а плаття було вишите бісером, ну надто шикарний образ.

Проте, на фото Наталя знову не продемонструвала свій животик, тому публіка знову збентежилась, що Могилевська все ж таки вагітна, але дуже гарно це приховує. Адже нещодавно артистка зізналась, що у неї з’явився коханий чоловік, який її сильно підтримує. Але ніяких подробиць до кінця війни Наталя розповідати не збирається. Відомо лише те, що чоловік дуже допоміг Могилевській вивезти сестру з України у небезпечний період. А все особисте зірка тримає в секреті.

Схожі новини