27-річна Аліна Гросу показала негативний тест на вагітність та розповіла про усиновлення: “Наше майбутнє”

Знаменита українська співачка Аліна Гросу вже активно роздумує про те, що буде, коли вона стане мамою. Разом зі своїм коханим Романом Полянським зірка обговорює з журналістами придбання нового будинку, народження спадкоємців та плани на кар’єру.

Втім, ні весілля, ні вагітності поки що чекати не доводиться. Після початку повномасштабної війни на території України більшість українців поставили свої плани на паузу.

Аліна Гросу показала негативний тест на вагітність

Однак, нещодавно зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відривок своєї нової відеороботи на пісню “Лужок”. У кліпі піднімається проблема сирітства та бездітності в Україні.

Аліна Гросу показала негативний тест на вагітність

Відео для композиції було зроблено у форматі мультиплікації. Глядачі можуть помітити, що також артистка нагадала і про важку емоційну складову даних негараздів, показавши у кадрі негативний позитивний тест на вагітність та сльози героїні, яка знову не змогла стати мамою.

Головною метою Аліни Гросу було нагадати українцям, що не дивлячись на власні сімейні трагедії, в країні багато дітей, які залишилися без батьківської любові, тож люди які не можуть стати батьками, та діти, які втратили свою родину здатні одне одному залікувати рани.

Нагадуємо, що декілька років тому Аліна Гросу розлучилася з першим чоловіком Олександром Комковим через півроку після весілля. На даний момент чоловік вже створив власну сім’ю і має дитину. Натомість Аліна Гросу не поспішає з важливими рішеннями через невдалий досвід попередніх стосунків.

Схожі новини