Ектор Хіменес-Браво з “Майстер Шеф” зізнався на що б наважився в останній день життя: “Це був би дзвінок…”

Ектор Хіменес-Браво з перших днів війни почав допомагати українцям та став волонтером. І головний кухар країни гостро реагував на події в країні, тому замислився, що б він сам зробив, якби знав, що це його останній день життя.

Ектор вже багато років вважається найголовнішим шефом України, завдяки шоу “МастерШеф” та крім популярності на телебаченні, чоловік ще й активно веде свою сторінку в instagram, де часто викладає різні рецепти та просто своє життя. кухар любить писати великі тексти зі своїми роздумами.Ось і на цей раз Ектор вирішив поділитися зі своєю аудиторією думками щодо своїх дій в останній день життя, якби він знав про це.

Ектор сказав, що в черзі за МакДональдзом він би точно не стояв і витратив би час на більш цінні речі. Але почав з гумору, це вже добрий знак.

“Думаю, це точно був би дзвінок мамі. Ще один вечір з коханою, де я зважився б сказати все”. – написав Ектор.

І це справді дуже цікава тема, яка розгорнулась у численну кількість коментарів від шанувальників шефа. Звісно, коментарі не всі тематичні, але зірці порадили вже зараз сказати все своїй коханій і не чекати останнього дня життя. Можливо в цьому є правда.

Тим більше, що про свою кохану дівчину Ектор розповів нещодавно і судячи з того, що чоловік не надто відверто розповідає про свою обраницю та стосунки загалом – для нього це важливо. Тому коментатори мають рацію, треба бути відвертими до кінця, враховуючи ті часи у які ми зараз живемо.

Слід нагадати, що Хіменес-Браво їздив у Донецьк з волонтерською метою. Також Ектор відвідав не одне постраждале місто від окупантів та їх зброї. Можливо саме ці поїздки дали поштовх на такі роздуми. Бо тема серйозна і насправді кожен з нас хоч раз за ці 7 місяців замислювався над цим питанням.

Схожі новини