Слава Дьомін натякнув на відновлення подружніх стосунків з колишньою: “Завжди є шанс на повернення кохання”

Слава прожив цілих 13 років у шлюбі з Ксенією Міщенко. Стосунки в цій парі завжди здавалися гармонійними, дружніми, наповненими коханням та щастям. До того ж вони разом виховують сина. Але діти не завжди стримують пориви розлучення батьків. Так сталося і з парою Слава Дьомін та Ксенія Міщенко. У січні 2021 року ведучий ошелешив новиною про розлучення з дружиною. На той момент Слава оголосив, що причиною став побут, який зруйнував всю романтику між подружжям.

Слава Дьомін натякнув на возз'єднання з колишньою
Слава Дьомін натякнув на возз’єднання з колишньою

Проте пара змогла зберегти дружні відносини після розлучення та розійтися з повагою один до одного. Та й гарні відносини між батьками після розлучення допомагають зберегти психіку дитини та не руйнувати ставлення ні до мами, ні до батька. А ставлення дитини до розлучення грає надважливу роль у його подальшому формуванні.

Так, на днях Слава Дьомін виклав у instagram архівне фото з колишньою дружиною та натякнув на те, що пара найближчим часом може возз’єднатися та знову будувати подружні стосунки. Проте нічого конкретного Дьомін не написав, але прозоро на це натякнув.

“Завжди є шанс на повернення кохання. Головне над цим попрацювати та, можливо, з’явиться шанс. Якщо це вам справді потрібно” – написав ведучий.

А під фотографією Слава зазначив, що після розлучення він має чудові стосунки з Ксенією і те, що вони зараз не є близькі один для одного, не заважає їм знаходити спільну мову та не перетворюватися на скандальне колишнє подружжя. І перша причина гарних відносин – майбутнє сина. Але Слава не виключає можливості, що він знову зійдеться з Ксенією.

 

Схожі новини