“Одна ніч”: стало відомо, чому чоловік онкохворої Анастасії Заворотнюк прийняв рішення розстатися з нею

Анастасія Заворотнюк давно закріпила за собою репутацію серцеїдки. Їй були підвладні усі чоловічі серця, варто акторці було лише вибрати того, з ким вона хоче бути.

Петро Чернишов був набагато молодший за акторку, але не вагаючись взяв її заміж. Щоб зробити пропозицію руки і серця йому довелося пролетіти півсвіту, і все ж таки пара знайшла своє щастя.

Стало відомо, чому чоловік онкохворої Анастасії Заворотнюк прийняв рішення розстатися

Свіжі знімки онкохворої Анастасії Заворотнюк сколихнули мережу
Стало відомо, чому чоловік онкохворої Анастасії Заворотнюк прийняв рішення розстатися

Але дуже скоро після народження дитини від Петра Анастасія дізналася про страшний діагноз — гліобластома. Онкохвороба, яка колись забрала життя Жанни Фріске. Після цього зірка закрилася вдома, проходить лікування цілком таємно, і відгородилася навіть від своїх найближчих друзів.

Тим часом Петро Чернишов доволі часто з’являється на телебаченні. Фігурне катання приносить йому дохід, завдяки якому в нього є можливість лікувати свою дружину. Не менш популярними є і постановки.

Нещодавно його близька подруга Тетяна Навка анонсувала чергова шоу, яке пройде з участю чоловіка Заворотнюк. Тож на пару чекає розлука, адже Петро буде проводити усі свої дні на льодовій арені.

“Моє нове шоу пов’язане зі збіркою казок “Тисяча та одна ніч”. Це буде неймовірно красиве видовище, кататимуться у головних ролях Микита Кацалапов, Вікторія Синіцина, Каміла Валіїва, Іван Ригині, Петро Чернишов”, –розповіла Тетяна Навка.

Нагадуємо, що сім’я Заворотнюк близька до політичних еліт російської федерації, адже Тетяна Навка є дружиною пєскова. І хоча подейкували про серйозну кризу в родині фігуристки на тлі останніх подій, підтвердження дані плітки не отримали.

Схожі новини