Паві з “МастерШеф” запропонували зайняти місце Ектора Хіменеса-Браво: чи погодився кухар?

Вадим Бжезинський, більш відомий як Пава, вирішив почати нове життя та кардинально змінити професію. Тому вже у досить свідомому віці він прийняв рішення дослухатися до своїх справжніх бажань і ризикнув взяти участь у головному кулінарному шоу країни “МастерШеф”. І недарма, адже Пава став переможцем у своєму сезоні, а потім поїхав навчатися у найкращу кулінарну школу світу у Францію.

Навчання давалося Вадиму не легко, адже мови він не знає, навіть коли отримував диплом, всі шуткували над ним, що став кращим студентом не знаючи французької. Але факт є фактом і Пава дійсно вартує того. Повернувшись до України, Вадим повністю перегорнув своє життя і почав працювати шеф-кухарем, а згодом у Харкові відкрив свій власний заклад.

Зараз же Вадим волонтерить та бере участь у шоу “МастерШеф. Битва сезонів”, де знову доводить свій професіоналізм та вдосконалює навички. Також, у Бжезинського склалися чудові відносини з Ектором Хіменесом-Браво, який є головним суддею проєкту та шеф-кухарем країни.

Ч
Чи погожиться Пава зайняти місце Ектора на шоу МастерШеф

Навіть складно собі уявити, когось іншого на місці Ектора, проте на днях Вадим вирішив поспілкуватися з підписниками і йому задали дуже цікаве питання:

“Чи хотів би бути в “МастерШефі” на місці Ектора? на що Пава відповів так: “На місці Ектора ні. А ось з Ектором так”.

Але певно кожен учасник хоч раз уявляв себе на такій висоті. Проте не кожен мріє про таке і хоче займати не своє місце по праву. До того ж щоб бути головним шефом країни, потрібно мати аби який характер і сильне бажання.

Схожі новини