Ігор Кондратюк зізнався, чому поскандалив з Оксаною Марченко і розірвав з нею стосунки: “Ми почубилися”

8 років тому Ігор Кондратюк розірвав стосунки зі своєю подругою Оксаною Марченко, але журналістам на розповідав, що саме стало причиною зміни характеру їхніх взаємин. Неодноразово продюсер говорив про те, що Оксана стала полонянкою свого кума володимира путіна, а також запевняв, що між ними не було дружби. Мовляв, просто пили разом чай у гримерці.

Ігор Кондратюк зізнався, чому поскандалив з Оксаною Марченко

Ігор Кондратюк вперше розповів, хто може замінити Кузьму на проєкті
Ігор Кондратюк зізнався, чому поскандалив з Оксаною Марченко

Після початку повномасштабної війни в Україні зірка вперше почав ділитися спогадами про телеведучу. Зокрема Ігор Кондратюк розповів, що Оксана завжди була великою патріоткою України і наполягала, щоб усі учасники проєктів розмовляли українською.

Але 2014-го все змінилося і зірка підтримала володимира путіна у його позиції анексії східних областей України. Для продюсера це стало справжнім сюрпризом.

“Ми з нею почубилися 2014 року. Ми з нею по-різному сприйняли навіть не окупацію Криму, а історію, яка відбувалася на Донбасі на той час. Я категорично написав у Facebook, що потрібно робити. Ми, по суті, з весни 2014 року, втратили взаєморозуміння. Тому що я їй сказав, що ти не маєш рації, те, що ти кажеш, якось дивно чути”, —зізнався Ігор Кондратюк в інтерв’ю Ростиславу Калацинському.

Продюсер наголосив, що 2014 року Оксана Марченко стала зрадницею і нічого не може її виправдати. Ігор нагадує, що жителі Донецької та Луганської області не мали права не пускати Збройні сили України на територію вищевказаних регіонів, а підтримувати порушення цілісності держави, пасивно чи активно, це зрада.

Схожі новини