Соліст гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин розповів про свою найбільшу трагедію

Трагедія розділила життя Валерія Харчишина на "до" та "після".

Це зараз у співака і лідера гурту “Друга Ріка” Валерія Харчишина двоє синів і красуня-дружина. Але все це далося зірці українського року великою ціною.

У далекому 2016 у родині фронтмена гурту сталася трагедія, яка змінила життя шоумена і вплинула на творчість “Другої Ріки”. Того року у дружини фронтмена Юлії на п’ятому місяці вагітності стався викидень. Співак дуже переживав, але ні з ким не спілкувався на цю тему, оскільки родина досі не змирилися з втратою.

За три роки до цього у Валерія Харчишина від лімфоми помер брат. Чоловік шкодує про те, що не почали лікувати Василя раніше. Як пригадує співак, напередодні смерті брата, він бачив з ним сон. Вже тоді артист знав, що брат помер. А вже наступного ранку, коли йому зателефонувала дружина Василя Яна, співак все зрозумів з її голосу і, не давши нічого сказати, відповів, що вже все знає.

Незважаючи на те, що минуло вже чотири роки, лідер гурту “Друга Ріка” наважися на відверту розмову лише з передачею “Зірковий шлях”. У інтерв’ю програмі співак розповів, що це була не єдина його втрата. Валерій Харчишин зізнався, що за доросле життя втратив багато близьких йому людей. Він зауважив, що не про таке доросле життя мріяв. Саме втрати змусили артиста спробувати наркотики і почати пити.

Артист готовий був домовитися з усіма вищими силами, аби більше ніколи нікого не втрачати. Саме такі почуття і вилилися у композицію “Секрет” з останнього альбому “Другої Ріки” під назвою “Піраміда”.

Сподіватимемося, що чорна смуга в житті Валерія Харчишина закінчилася і ми почуємо нові, наповнені оптимізмом пісні.

реклама

Поділіться статтею

Ірина Білик показала старшого сина, якого порівнюють з Кузьмою Скрябіним

51-річна Ірина Білик показала свого старшого сина-красеня, якого не відрізнити від Кузьми: “Копія Скрябіна”

0
Популярна українська співачка Ірина Білик – мама двох синів, старший з яких змусив усю мережу ахнути через свою схожість з Кузьмою Скрябіним.
56-річна Алла Мазур народила від колеги?

56-річна Алла Мазур народила від колеги? Кого називає татом маленький Артем та чи схожий він на відомого батька

Популярна ведуча Алла Мазур 13 років виховує свого улюбленого сина Артема. Та досі великою загадкою для публіки лишається відповідь на питання: "Хто тато хлопчика".
Софія Ротару влаштувала скандал з подругою через свого молодого коханця

74-річна Софія Ротару влаштувала скандал з подругою через свого молодого коханця: “В неї зіграли ревнощі”

Російський продюсер Андрій Разін зробив сенсаційна зізнання стосовно Софії Ротару, яке може дещо вплинути на її репутацію. Що сталося, дізнаєтеся в нашій статті.
Як виглядає батько Ольги та Наталії Сумських

Як виглядав батько Ольги і Наталії Сумських, які виросли за лаштунками: “Був артистом унікальних здібностей”

0
Знамениті сестри Сумські виросли в надзвичайно творчій родині, що зумовило їхнє майбутнє. Мама акторок Ганна Іванівна восени відсвяткувала 88-річчя, а їхнього батька вже немає серед живих. Як він виглядав?
Хлопець Яремчук Олександр Пономарьов сумує за коханою у відпустці

“Хлопець” Марії Яремчук Олександр Пономарьов покинув Україну без коханої, а тепер сумує: “Скучив вже за нею”

0
Відомий український співак Олександр Пономарьов, який називав себе офіційним хлопцем Марії Яремчук, вийшов на зв'язок з фанатами з-за океану та зізнався, за ким сумує найбільше.

Популярне

Останні новини