Екс-дружина Арсена Мірзояна натякнула, що зараз коїться у стосунках з колишнім: “Один одного пам’ятаємо”

Арсен Мірзоян. Герой цього матеріалу має дуже неординарну історію кохання. Він чимало років прожив у шлюбі з жінкою на ім’я Анна. Всевишній подарував цій парі двох синів-козаків, які після розлучення батьків стали жити зі своєю мамою.

Хто з дружин Арсена Мірзояна заслужив всі компліменти і вразив вродою
Екс-дружина Арсена Мірзояна натякнула, що зараз коїться у стосунках з колишнім

Про колишню дружину відомо дійсно мало, адже вона тривалий час була
персоною дуже і дуже непублічною. Щоправда кілька разів її бачили разом зі співаком на світських заходах. Україну не полишала під час війни, хоча й живе у місті, на яке окупанти давно кинули оком та не лишають у спокої. Сьогодні Запоріжжя тримається під ударами росіян та не ігнорує повітряну тривогу.

Нині Анна Мірзоян активно веде свою сторінку в Інстаграмі. Її публікації присвячені повсякденному життю. Вона ділиться кадрами зі спортивної зали, походів на каву з подружками та природою, де дуже полюбляє проводити вільний час, судячи з усього. Нещодавно вона опублікувала цікавий допис з ліричними рядками у форматі діалогу:

“- Що між вами зараз?
– Ми один одного пам’ятаємо”

Екс-дружина Арсена Мірзояна натякнула, що зараз коїться у стосунках з колишнім

Кому було це присвячено так і залишиться загадкою для фанатів Арсена та підписників його екс-дружини.

А ось Тоня Матвієнко ще ніколи не коментувала те, що публікує її, так би мовити попередниця. Навпаки зірка проявляє себе, як дуже мудра жінка. Вона не стала противитися тому, щоб її обранець проводив час з колишньою родиною та спілкувався зі своїми синами. З хлопцями Антоніна знайома та навіть їздила з коханим і його дітьми від першого шлюбу на відпочинок. Також представила їм їхню маленьку сестричку Ніну.

Нагадаємо, що нині Арсен у розлуці зі своєю другою дружиною. Співачка поїхала за кордон, аби її з Мірзояном крихітна донечка не була у вирі воєнних подій. Нині знаменитість проживає у Британії, але серце її тут, в Україні.

Схожі новини