Радісна Ксенія Мішина похизувалась обручкою: хто з кавалерів освідчився акторці – “Дівчата, це каблучка”

Мішина дуже популярна українська актриса, тому чоловічої уваги їй не бракує точно, але попри це вона вже довгі роки не може побудувати своє сімейне щастя. Проте частинка родини в неї є в це син Платон, якого Ксенія народила ще під час навчання на акторському факультеті.

Мішина похизувалась обручкою
Мішина похизувалась обручкою

З вихованням хлопчика акторці допомогли батьки й за це Ксенія їм дуже вдячна та в першу чергу за розуміння. Тому що у той період дівчина була дуже закохана у батька Платона, але він, дізнавшись про дитину мовчки зник і розбив серце юній дівчині. Проте все що дає нам доля згідно з нашими силами, тому всі складнощі на шляху ми боремо та гордо йдемо далі у світле майбутнє. Так сталося і з Мішиною.

Адже під час того, як батьки няньчили свого онука, Ксенія хапалася за всі проєкті й погоджувалася на всі ролі, щоб тільки мати змогу утримувати дитину і себе. І, як ми бачимо, у професійній діяльності жінка досягла вершини, чого не скажеш про особисте життя. І саме з цієї причини, Мішина пішла на проєкт “Холостячка” та обирала для себе гідного чоловіка з яким захоче провести все життя.

Чоловік знайшовся і ним став Олександр Еллерт, проте надовго почуттів не вистачило і приблизно через рік пара вирішила припинити гру у стосунки, які вже тріснули та відпустити один одного. Перший час комік намагався знайти до Ксенії підхід та склеїти вже розбиту чашу, але жінка не мала такого бажання. Тому про пару Еллерт і Мішина можна забути.

Мішина похизувалась обручкою
Мішина похизувалась обручкою

Та днями Ксенія шокувала своїх підписників обручкою на правій руці. Всі дівчата одразу ж почали закидати Мішину питаннями, хто ж їй освідчився та чи погодилась вона. Тому наступного дня акторка була вимушена зняти ще одне відео це сказала, що вона переплутала слова і це не обручка, а каблучка. І одразу відповіла всім тим, хто цікавився кандидатурою нареченого. Тож, виходить що актриса не виходить заміж найближчим часом і це, звісно, трохи засмучує, бо Мішина гідна того.

Схожі новини