Алла Мазур вийшла в ефір ТСН без перуки

Українська ведуча Алла Мазур більше року бореться з раком. В останньому ефірі ТСН ведуча вперше постала перед глядачами без перуки.

Алла Мазур вперше заговорила про хворобу у листопаді 2019 року і тоді ж почала тривалу боротьбу за життя. Ведуча у одному з інтерв’ю зізналася, що рішення про оприлюднення діагнозу далося їй не легко і вона довго радилася з рідними, знайомим, друзями і колегами.

Тоді у повідомленні вона зазначила, що «у нашому суспільстві соромно говорити про рак. Але це не вирок, а проблема, яку можна вирішити». Алла Мазур також закликала всіх регулярно перевірятися і не боятися страшних слів і діагнозів.

Нагадуємо, що Алла Мазур – не єдина ведуча, яка боролася з раком. До неї з такою ж хворобою зіткнулася інша відома журналістка, ведуча і блогер Яніна Соколова.

Протягом року боротьби з онкологією ведуча регулярно ділилася в мережі етапами лікування, розповідала як почувається і як її підтримували рідні.

Ось що написала ведуча після одного з курсів лікування: «Чесно кажучи, планувала полікуватись в тиші, щоб повідомити вже фінальну добру новину) Але хочу підтримати тих, хто тільки дізнався про свій діагноз – і зараз вагається. Не відкладайте нічого на потім! Не закривайтесь у собі. Прийміть допомогу близьких і друзів. Коли не ховаєшся від світу – це справді спрощує життя».

За словами Алли Мазур – найважче про хворобу сказати рідним, але це не причина замикатися і мовчати.

Окрім відвертиих розповідей про хворобу, лікування і стан, ведуча закликала всіх не забувати про карантин і коронавірус. Також нагадала, що поруч з нами багато людей з онкологією і дуже слабким імунітетом і закликала носити маску.

Майже через рік після початку лікування Алла Мазур змогла з’явитися у студії ТСН без перуки. На своїй сторінці в Інстаграм ведуча подякувала усім за слова підтримки. І вирішила поки побути в такому образі, прийнявши зміни, пов’язані з хворобою.

Перед поверненням до студії у новому образі Алла Мазур знялася у фотосесії для журналу «Marie Claire». Ведуча поділилася знімками з підписниками у соц мережах і запитала їхню думку.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини