МастерШеф. Битва сезонів 14 випуск від 19.11.2022: хто покинув проєкт – “Ти сьогодні їдеш додому”

Стало відомо, хто покинув МастерШеф. Битва сезонів у 14 випуску від 19.11.2022 на цей раз. На жаль, кулінарний проєкт покинув Олександр Кривець.

Стало відомо, хто покинув МастерШеф. Битва сезонів

Так як фінал наближається з неймовірною швидкістю інтрига зростає, пристрасті розпалюються, а битва за звання переможця стає дедалі запеклішою. Зокрема, глядачі досі вважають, що в шоу поруч з найяскравішими учасниками залишаються ті, хто має отримати чорний фартух, а після цього вийти з проєкту.

Стало відомо, хто покинув МастерШеф. Битва сезонів
Стало відомо, хто покинув МастерШеф. Битва сезонів

У 14-му випуску найскладнішим та найважчим завданням було створення спеціальної тематичної страви на тематику Пасхи, яка при цьому має перетворитися на певне чудо та змінити якісь свої якості у тому числі, імовірно агрегатний стан.

Варто відзначити, що дуже складним цей випуск був і для самих глядачів, адже емоційно він був непередбачуваним і навіть став певним розчаруванням. Справа в тому, що Олександр Кривець залишився без підтримки інших учасників і мав самотужки справлятися з поставленими задачами.

Врешті-решт, учасника вирішили попросити з шоу, через що він прийняв рішення навіть не прощатися з суддями і був засуджений за свою поведінкою.

Нагадуємо, що Олександр Кривець здебільшого хотів навчитися в менеджменту та управляти людьми. І саме з цим у нього виникали деякі проблеми, адже учасники не бачили в ньому авторитету і не прислухалися, коли Олександр ставав капітаном команди. Втім, глядачі дуже підтримують кулінара і активно діляться своїми враженнями в мережі. Зокрема, користувачі вважають, що рішення було не зовсім справедливим.

Схожі новини