Костянтин Меладзе після чуток про розлучення вперше заговорив про Брежнєву: “Кохання врятує світ”

Меладзе взагалі за своєю натурою дуже спокійна та закрита людина, завжди складалося таке враження, що він ховається у якийсь кокон, де його уява живе сама по собі та створює нові проєкти та пісні. Тому, сказати щось на публіку, для нього взагалі незвична справа, яки доставляє. чоловікові сильний дискомфорт. А тим більше щось про особисте життя.

Та останнім часом дуже часто мережею ширяться новини про розлучення продюсера з Вірою Брежнєвою, оскільки нині вони живуть окремо та мають різні погляди на ситуації. у світі. Адже Віра уродженка України, а саме міста Кам’янське, що на Дніпропетровщині, а от Меладзе росіянин, тому через свій успіх у рф чоловік залишається саме там і навіть не думає висловлювати свою думку з цього приводу та переїжджати.

Меладзе вперше висловився про розлучення
Меладзе вперше висловився про розлучення

Проте на відміну від нього Брежнєва давно вже живе у Європі, звідки й допомагає рідній Україні на волонтерському фронті. Та чи підтримує її екс-чоловік, залишається між ними. Бо навіть сама Віра не стала відверто коментувати останні події у своєму особистому житті, а просто показує свій вибір діями.

Натомість вже майже всі були впевнені, що розлучення таки правда, і тут днями Меладзе вирішив викласти новий фотознімок у своєму instagram, де зображена маленька Брежнєва. А підпис взагалі не дає чіткості ситуації, адже чоловік написав:

” 22.11. Кохання врятує світ”

Погодьтеся, на тлі чуток про розлучення такий запис каже зовсім протилежні речі. Тому, можливо пара просто живе на відстані та продовжує будувати стосунки й досі кохає один одного попри різні думки та кілометри, але за розвитком подій варто слідкувати.

Схожі новини