Учасниця Холостяк-12 розсекретила дані про зарплатню на проєкті: скільки грошей заробляють дівчата за участь?

Навколо романтичного реаліті-шоу “Холостяк” ходить доволі багато легенд. Найпопулярніша з них — жорсткий контракт, який не дозволяє розкривати усім учасникам проєкту певні деталі про знімальний процес, закулісся та умови роботи.

І з року в рік журналісти намагаються дізнатися, чи платять дівчатам якісь гроші за те, що вони беруть участь у зйомках або ж їхня робота абсолютно безкоштовна. Тривалий час різні красуні розповідали про те, що жодних гонорарів вони не отримують.

Учасниця Холостяк-12 розсекретила дані про зарплатню на проєкті

Як виглядають учасниці Холостяка без макіяжу
Учасниця Холостяк-12 розсекретила дані про зарплатню на проєкті

Однак, з часом свідчення починають змінюватися. Наприклад, нещодавно учасниця 12-го сезону “Холостяка” заявила, що кошти вони отримували, але повноцінним гонораром це назвати не можна.

І залишається лише з’ясувати, яка сума для учасниць є повноцінним гонораром, адже сума може бути доволі вагомою для більшості українців, так як запити у всіх різні. До речі, відповідна інформація з’явилася на особистій сторінці Юлі Медузи в соціальній мережі Інстаграм. Дівчина відповіла на цікаве питання у сторіз і супроводила свою відповідь спільним фото з Топольським.

Учасниця Холостяк-12 розсекретила дані про зарплатню на проєкті

“Нас підтримували добовими, це був приємний бонус, тому що змістом ці суми назвати складно. Це не зарплата, не оплата за зйомки, не гонорар”, – написала “Медуза” у своєму блозі.

Тому журналістам доведеться добряче попрацювати, щоб дізнатися, скільки насправді на добу отримують учасниці за те, що борються за серце чергового Холостяка.

Схожі новини