38-річний Остапчук розповів, із ким і де живуть його діти від першого шлюбу: після розлучення змінив риторику

Після початку повномасштабної війни в Україні Володимир Остапчук здивував своїх шанувальників зізнанням про те, що його колишня дружина Олена Войченко забрала дітей, вивезла їх з країни та нібито не дає йому спілкуватися зі спадкоємцями.

Володимир Остапчук показав, як виглядає його перша дружина
Володимир Остапчук розповів, з ким і де живуть його діти

Через тривалі звинувачення, які неодноразово прозвучали на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram жінка дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше заговорила про проблеми в психічному здоров’ї зірки, а також пояснила, що через банальну різницю у часі Володимир здебільшого дзвонить вночі і вона через це не дає йому поговорити зі спадкоємцями, адже вони в цей момент сплять.

Володимир Остапчук розповів, з ким і де живуть його діти

Дружина Остапчука на фоні чуток про розлучення здивувала кулінарними вподобаннями
Володимир Остапчук розповів, з ким і де живуть його діти

Володимир та його на той момент дружина Христина дуже гостро відреагували на дане інтерв’ю та почали ділитися скандальними деталями минулого Олени у відповідь.

Втім, через декілька місяців стало відомо, що шлюб телеведучого не витримав і зруйнувався. Христина Горняк покинула свого обранця і відновлюється від невдалих стосунків. Тим часом Володимир Остапчук значно змінив свою риторику щодо дітей та колишньої дружини, і нещодавно досить стримано та люб’язно пояснив, де знаходиться його сім’я і з ким.

Володимир Остапчук розповів, з ким і де живуть його діти

Нагадуємо, що з Христиною Горняк у Володимира Остапчука дітей не було. Пара тільки-но придбала будинок, ремонтувала його і планувала зробити кімнати для його спадкоємців від першого шлюбу та підготувати приміщення для спільних дітей. Що саме вплинуло на рішення молодих людей розійтися достовірно невідомо.

Варто відмітити, що Олена Войченко неодноразово підкреслила той факт, ніби Христина була коханкою Володимира.

Схожі новини