Тіна Кароль показала, як одягається поза сценою та вразила простотою образів: світшот і спортивні штани

Тіна ніколи не дозволяла собі з’явитися на публіці у неохайному вигляді, вона завжди одягнена з голочки та постійно вражає красою свого вбрання. Ми звикли бачили Кароль у сукнях, костюмах, розкішних образах зі смаком та на підборах.

Тіна Кароль показала, як одягається поза сценою
Тіна Кароль показала, як одягається поза сценою

Також, важко уявити собі Тіну без червоної помади на губах. Це ніби її візитна картка, тому що перелічити ефіри Тіни без червоного кольорів губ, можна по пальцях. Проте в житті жінка віддає перевагу нюховим відтінкам.

А взагалі, Тіна рідко фарбується в повсякденному житті, їй настільки вистачає гриму, що вона дає можливість шкірі відпочити від косметики та подихати. Тож, побачити десь у магазині нафарбовану Кароль майже неможливо.

Те ж саме стосується й гардеробу Кароль, звісно, вона має велику кількість суконь і дуже багато красивих кофтинок, сорочок, брюк, спідниць і багато чого іншого. Але співачка віддає перевагу звичайному спортивному стилю. Тіна каже, що це зручно й комфортно. Тому, ми підібрали кілька звичайних образів Кароль.

Спортивний костюм, тут взагалі сама простота і чесно кажучи, якби Тіну побачили в такому вбранні десь на вулиці, то зірку ледве б впізнали.

Світшот та джинси, ну джинси – це зручна класика, а от спортивний светр, це також більше спортивний стиль, який обирає Тіна для повсякденного життя.

Легінси та довгий світшот, сучасна мода, кофти оверсайз та легінси з кросівками.

Отже, тепер ви побачили українську поп-діву зовсім іншою. Не в образі леді, але варто сказати, що спортивний стиль Тіні також пасує.

Схожі новини