Скоро здує вітром: Тіна Кароль разюче схудла та обтягнула свої кістки чорним трико під горло (ФОТО)

Знаменита поп-діва українського шоу-бізнесу Тіна Кароль підкорює серця телеглядачів не тільки твоїм талановитим співом. Артистка ще дуже приваблива жінка, яка вміє користуватися своєю вродою правильно. Співачка ретельно слідкує за своєю зовнішністю та завжди виглядає молодо та доглянуто.

Тіна Кароль завжди демонструвала розкішну фігуру
Тіна Кароль завжди демонструвала розкішну фігуру

Не забуває знаменитість і про свою фігуру. Кароль завжди славилася спортивністю та соковитими формами. Виконавиця часто вбиралася в обтислі сукні, адже не один зайвий кілограм на ній не затримувався. Тіна неодноразово розповідала, що дотримується суворого режиму харчування — не їсть солодкого, смаженого та калорійного. Основний раціон знаменитості складають овочі, фрукти та риба.

У своєму онлайн-щоденнику в телеграмі співачка виклала нові світлини, де показала свою фігуру в обтислому трико. Можна помітити, що артистка доволі помітно перестаралася зі схудненням, адже від округлих, жіночих форм залишилися лише кістки.

Тіна Кароль перестаралася зі схудненням та залишила від себе одні кістки
Тіна Кароль перестаралася зі схудненням та залишила від себе одні кістки

Можливо, що стреси через війну, напружений режим роботи та постійні тренування виснажують організм, оскільки раніше за Кароль не було помітно нездорової худорлявості. На своєму весіллі з Євгеном Огіром Тіна мала привабливі форми та округлі щічки, які так личили виконавиці. Доведено, що не тільки зайва вага, а й надмірна худорлявість та виснажування себе дієтами додає жінкам віку.

Тіна Кароль завжди мала округлі щічки та розкішну фігуру
Тіна Кароль завжди мала округлі щічки та розкішну фігуру

Цікаво, що більшості чоловіків також не подобається, коли від жінки залишаються лише кістки. Сильна стать віддає перевагу помірно пишній вроді, тому доведення себе до стереотипного ідеалу 90-60-90 зазвичай являється зайвими забобонами, нав’язаними світом моделінгу.

Нагадаємо, що Тіна Кароль не одружена та подробиці свого особистого життя тримає у таємниці.

Схожі новини