Надія Матвєєва вразила неймовірною схожістю з народною актрисою Римою Зюбіною на фото: як сестри

Ми вже розповідали про неймовірну схожість Тіни Кароль і Стасі Ровінської та Олександра Топольського з Андрієм Задворним. Але сьогодні піде мова про родинні зв’язки Наді Матвєєвої та Римми Зюбіної. Адже, На перший погляд, жінки ніби не мають нічого спільного, але якщо вони встануть поруч, то виглядають наче сестри. Таке враження, що вони цей факт приховували роками та лише зараз з’ясується, що вони родички.

Річ в тому, що Надія виклала спільне фото з Риммою, де жінки просто вражають своєю схожістю. Дійсно можна подумати, що вони сестри. Адже такі однакові в них риси обличчя. Але чи є насправді у жінок щось спільне крім зовнішності?

Римма Зюбіна

Римма Зюбіна народна артистка України, вона народилась в місті Ужгород, а от Надія Матвєєва телеведуча і народилася у місті Керч. Тобто уже з дитинства жінки не мали жодних пов’язуючих їх факторів. Та й вік у жінок різний, Надія трохи старша від Римми.

Надія Матвєєва

Тобто, дитинство і все життя у жінок проходило зовсім не схоже, але теперішній шлях зійшовся і дуже близько. Як би парадоксально це не звучало, але, війна зблизила жінок у волонтерському штабі. Саме тому у них є спільне фото. Нещодавно, як всі ми вже добре знаємо був день волонтера і всіх причетних нагороджували у різних містах України та організаціях. Так, нагороди отримали й Надія Матвєєва з Риммою Зюбіною.

Тож, висновок тут один, Зюбіна та Матвєєва не родички, але вони добре знають одна одну і мають досить добрі стосунки, тому, їх можна назвати родинними душами, але не більше. Це, знаєте, як друзі, які стали один для одного більше, ніж друг чи подруга.

Схожі новини