Холостяк-12 Україна – хто покинув шоу в 9 випуску від 23 грудня 2022 року: “Завжди незадоволена чимось”

Хто покинув романтичне реаліті-шоу Холостяк-12 вже відомо. На цей раз Алекс Топольський попрощався з Вікторією.

Хто покинув Холостяк-12

Хто покинув Холостяк-12
Хто покинув Холостяк-12

Цей тиждень був найбільш інтригуючим і для глядачів, і для знімального колективу, адже Алекс влаштував тиждень самоуправління. Тож, учасниці пустилися берега і кожна проявила себе максимально.

На шоу розпочалися небувалі ревнощі, адже одні дівчата дозволяли собі абсолютно все, тоді як інші намагалися дотримуватися правил.

Хто покинув Холостяк-12

Майже всі глядачі були впевнені, що з проекту піде Юлія Медуза. Втім, Алекс прийняв рішення попрощатися з Вікторією Варлей. Цікаво, що головний герой аргументував своє рішення тим, що нібито колишня дружина Тараса Цимбалюка з ним не щира. До цього висновку Алекс прийшов після відео звернення учасниці, в якому вона поділилася своїми почуттями з Холостяком.

Майже одразу після фіналу 9-го випуску Вікторія зробила заяву на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram та вразила зізнанням, що піти з проєкту вона вирішила самостійно. Тобто, у шоу нібито подали все таким чином, що це рішення рішення належить Топольському.

Також Вікторія розповіла, що вона є третьою дівчиною, яка пішла з шоу за власним бажанням. На додачу учасниця заявила, що її не змогли розкрити у проєкті, і вона занадто крута для цього шоу.

Необхідно відзначити, що виліт Вікторії став великою неочікуваністю навіть для глядачок, які були впевнені, що красуня зможе хоча б дійти до фіналу.

Схожі новини