Трохи округлилась і стала щасливішою: “вагітна” Ірина Горова здивувала змінами у своїй фігурі

Ірина Горова відома українська продюсерка, яка, колись була дружиною всім відомого Потапа. Але екс-подружжя вже давно живе своїм окремим життям.

Ірина певний час від початку повномасштабної війни перебувала за кордоном разом зі своїми дітьми та батьками. Виїхати за межі України Ірі допоміг саме колишній чоловік – Потап.

Ірина Горова округлилась

Та коли жінка повернулась до України у вересні, то майже відразу дала відверте та розгорнуте інтерв’ю для ЖВЛ. Там Горова розповіла про останні зміни у своєму житті. Виявилося, що у кожного члена їхньої родини є кохання. Донька Наталя вийшла заміж, в Андрія з’явилась дівчина, а у самої Іри є коханий чоловік, але про нього вона поки що не розповіла жодних деталей.

Звісно, цікаво спостерігати за тим, як у відомих людей кардинально змінюється життя. Тому дуже підозрілим є останнє фото на сторінці Ірини, де вона виглядає округлою, можливо продюсерка завагітніла втретє. І на цей раз від чоловіка, який буде з нею до кінця?

Можна припустити такий варіант, але сама Іра не зробила жодного натяку на своє цікаве положення. Та й на фотокартках зі святкування свого Дня народження Горова здається крупнішою, ніж була зовсім нещодавно. Але для впевненості у цій новині, варто дочекатися нових фото з округлим животиком, чи заяви Ірини.

Але ще можливо, що такий ефект наклали джинси банани та світлі кольори одягу. Адже всім відомо, що білий та бежевий одяг підкреслює недоліки фігури та навіть худеньких дівчат робить повнішими, ніж вони є насправді.

Тому, висновки робити ще зарано, але ймовірність вже є. Але сказати про це впевнено не можна. Тож, можливо незабаром у сина Потапа з’явиться ще один братик, або сестричка і це буде справжнім дивом. Тому що діти, які народжуються під час війни – це вже герої.

Схожі новини