Ніна Митрофанівна, Тоня Матвієнко, Уляна і Ніна Арсенівна: головні жінки Мірзояна засвітилися на одному фото

Арсен відомий український співак, який під час повномасштабної війни проявив себе як справжній чоловік. Він попіклувався про безпеку своєї дитини та коханої дружини, тому Тоня Матвієнко разом з донечкою відправилась жити в Англію, тимчасово, звісно. А сам відправився у лави волонтерів.

Але попри це він знаходить час й на творчість, й на спілкування зі своєю тещею легендарною Ніною Матвієнко, з якою й залишився жити в одному будинку навіть після того, як його дружина й дочка поїхали за кордон. Та насправді у Ніни Митрофанівни та Мірзояна за кілька років склалися уже гарні стосунки. Для співачки Арсен як син, якого вона завжди захищає та про якого піклується. Таке можна зустріти рідко, але родина Матвієнко тому приклад.

Арсен Мірзоян з тещею

Поки Арсен займається захистом країни, Тоня Матвієнко береже спокій та здорову психіку їхньої дитини. Таким чином родина існувала всі 9 місяців, але нещодавно, Тоня вирішила повернутися додому, адже попереду свята, Різдво, Новий рік, коли чекають ті самі сімейні застілля.

Тому, перед Різдвом Тоня Матвієнко вирішила повернутися додому й відсвяткувати новорічні свята у колі своєї родини та в Україні. Отже, судячи з усього приїзд дівчат та Різдво родина Матвієнко відзначила дуже весело та у сімейному колі.

Арсен Мірзоян зібрав за одним столом усіх своїх жінок, Тещу Ніну Митрофанівну, дружину Тоню, донечку Ніну та Уляну, дочку Антоніни від першого шлюбу. Всі дівчата виглядають дуже щасливими та веселими на спільні фотографії. І, звісно, інакше бути не може, після довгої розлуки – зустріч з близькими найкращий подарунок, особливо в таких умовах, в яких ми всі перебуваємо зараз.

Схожі новини